نسخه چاپی نسخه چاپی

در جلسه شورای اداری شهرستان مطرح شد:

آثاری از تولید و سرمایه در غرب مازندران نمی بینیم


تنکا نیوز: دکتر شمس الله شریعت نژاد نماینده منتخب مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد از مجریان برگزاری انتخابات به نیکی یاد کرد و گفت : امیدواریم کارنامه همه ما در بخش اداری و مردمی نزد ملت و خداوند حاکی از خدمت صادقانه باشد و هرگز از وظایف اصلی خویش دور نشویم.
وی افزود :  امروز شرایط کشور ما ویژه و خاص است و اگر موفق هستیم باید از مردم بپرسیم تا به ما نمره و امتیاز بدهند اگر مردم به ما نمره مثبت دادند باید شکرگذار خداوند باشیم که اگر جز این باشد باید درر فتار خود تجدید نظر کنیم.
شریعت نژاد تاکید کرد : متاسفانه در سال‌های اخیر کشور ما دچار آفات مدیریتی شده است و به همین دلیل مردم دیگر  به آمار و ارقام کشوری و استانی که از سوی مسئولان اعلام می شود باور ندارند و اگر در صدد موفقیت و پیشرفت هستیم باید اعتماد مردم را جلب کنیم.
وی در بخش دیگر سخنان خود گفت : ما آثاری از تولید و سرمایه در غرب مازندران نمی بینیم ، این در حالی است که مسئولان عکس این امر را اعلام می کنند و با مردم رو راست و صادق و صمیمی نیستند و نبودند.
شریعت نژاد اضافه کرد : متاسفانه حدود ۸۰ درصد مردم از نعمت آب آشامیدنی محروم هستند ، اگر باور می کردیم که فرصت خدمتگزاری زود گذر بوده و خواهد بود ، هرگز دنبال توجیه عمل خودنبودیم.

وی اعلام کرد : اینجانب متعهد و متفق برای ایجاد خدمت آمده ام بلکه بتوانیم بسیاری از مشکلات منطقه را با حضور خود مردم برطرف سازیم البته در این میان اتحاد میان مدیران و همگرایی یکی از مهمترین ارکان موفقیت است / سهیلا محمدی

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

۲ نظر برای “آثاری از تولید و سرمایه در غرب مازندران نمی بینیم” نوشته شده است.

 • جواد تنکابنی در ۱۴:۲۱ , ۱۱ تیر ۱۳۹۲ نوشت:

  بنی هاشمیان دبیر ستاد استان ساحلی:

  ان شاء الله در دولت منتخب

  غرب مازندران و شرق گیلان استانی جدید خواهد شد.

 • reza در ۱۶:۵۹ , ۲۳ تیر ۱۳۹۲ نوشت:

  استان شدن غرب مازندران آرزویی است که سالها ست شعار مقامات محلی و وکلای مجلس است.آقای دکتر شریعت نژاد نیز باید بدانند که این آرزو هرگز به ثمر نخواهد نشست مگر اینکه با دید فرآیند گرا به این مسئله نگریست.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب