نسخه چاپی نسخه چاپی

اختصاصی:

اعتبار بیمارستان فوق تخصصی تنکابن، بیمار است


تنکا نیوز: صبح امروز معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تنکابن طی بازدیدی سرزده از پروژه بیمارستان ۱۶۰ تخت خوابی تنکابن، از روند اجرایی بسیار ضعیف این طرح ملی انتقاد کرد و آن را نیازمند تخصیص اعتبار ویژه قلمداد کرد.

به گزارش تنکا نیوز، سید امیر حسینی جو در گفتگو با مهندسین، پیمانکاران و روسا و نمایندگان ادارات راه و شهر سازی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان، به بحث در خصوص موید مقرر شده‌ی اجرا و تکمیل پروژه بیمارستان فوق تخصصی پرداخت و گفت: اگر امثال این طرح ها در سال جاری با تخصیص اعتبار و بهمراه مبالغ برآورد شده تکمیل و بهره برداری نشوند، مطمئناً در سال‌های آتی هزینه های بیشتر و مازادی نیازمند خواهند بود.

فرماندار ویژه تنکابن همچنین اظهار داشت: تمامی این موارد در کنار سپری شدن طول عمر بنا، از جمله تهدیدات پیش روی بشمار می آیند.

وی افزود: در دولت تدبیر و امید، اولویت با پروژه‌های دارای ۸۰درصد فیزیکی بوده و اتمام و بهره برداری از طرح های عمرانی ملی حائز اهمیت خاصی هستند.

حسینی جو در پایان به کنترل و نظارت مستمر بر پروژه های عمرانی سطح شهرستان اشاره کرد و اذعان داشت: از این پس کلیه طرح های در دست اقدام شهرستان، به صورت هفتگی مورد بازدید قرار خواهند گرفت.

5669  5688  5696  5678

 

 

 

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 07-91-221

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب