نسخه چاپی نسخه چاپی

به دنبال اعلام نتایج انتخابات 24 خرداد:

اعضا دوره چهارم شورای شهر تنکابن مشخص شدند


تنکا نیوز: سرانجام پس تلاش های شبانه روزی و بعضاً چندین ماهه نامزدان عضویت در چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تنکابن، ترکیب فعلی این دوره با تعداد آراء دریافتیشان از سوی ستاد انتخاباتی شهرستان تنکابن منتشر شد.

عبدالناصر حیدری با اخذ ۴۹۳۰ رای توانست پرطرفدارترین چهره مدیریت شهری در این دوره شده و مهر تاییدی روی تمام نیک‌نامی هایی که از خود جای گذاشته، بزند.

علیرضا فلاحتکار که اولین حضور خود در عرصه انتخابات شورای شهر را تجربه می کرد، با دریافت ۳۸۵۳ رای محبوبیت خود را محک زده به اثبات همه رسانده است.

تقی پزشکی که بنا به عملکرد و مصاحبه های خود، از تندرو ترین اعضا دوره سوم در پیگیری مسائل استانی شدن بوده با ورود به عرصه گزینش دوره جدید با دریافت ۳۸۰۹ رای به مسئولیت دنباله گیری مواضع قبلی خود را از سوی همشهریانش منتصب شد.

یاسر گلیج که پیشتر تا مرز علی البدلی درشورای شهر پیش آمده بود، اینبار با اعلام دیدگاه های جدید، ورودش به اتاق شورا را مسجل کرد.

دراین میان کامبیز گلیجانی مقدم که “آمده بود، چرا که اراده مردم را باور داشت” با تصاحب۳۲۱۱ رای از مجموع آراء صحیح به دوره چهارم شورای شهر ورود پیدا کرد.

و اما کاندیدایی که در دوره دوم شورا توانسته بود بیشترین آرا دریافتی سطح شهر را به خود اختصاص دهد، در این دوره نصیبش جایگاه ششم شد. مصطفی شاپوری که توانست ۲۸۹۵ رای بدست بیاورد، یکی از شاخصه های ورودش به شورا را نجات شهر از بحرانی خطاب کرده بود که تنکابن را در خود غرق کرده است.

در نهایت سید جلال نوری زاده که پیش از این به مدت ۵ سال بر صندلی معاونت مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش در شهرستان تنکابن، تکیه زده بود، با اخذ ۲۷۰۳ رای آمده است تا در صورت همدلی، همفکری و همراهی برنامه‌های بنیادینی را که برای شهر تدوین کرده، اجرایی کند.

شایان ذکر از این رقابت تنگاتنگ، سمت‌های علی البدل، بنا به اعتماد مردم شهر به آقایان جهانبخش پورآهنگریان با دریافت ۲۶۷۶  رای و ابراهیم عاطف با ۲۶۲۷ رای از تعداد کل، واگذار شده است.

1692

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

۱۶ نظر برای “اعضا دوره چهارم شورای شهر تنکابن مشخص شدند” نوشته شده است.

 • امین در ۱۰:۰۸ , ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  این حسن انتخاب رو به مردم فهیم شهسوار شادباش عرض می نمایم.

 • کیارش چلنگری در ۱۳:۰۳ , ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  جای کبری محرابی خالیه

 • مهدوی در ۱۴:۲۶ , ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  انتخاب به جا وشایسته جناب اقای حیدری را به مردم عزیز شهسوار تبریک می گویم.امید است ایشان به نحو احسن پاسخگوی اعتماد مردم باشند.

 • سینا ملت خواه در ۱۵:۰۶ , ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  امیدوارم آقایان انتخاب شده از بودجه هایی که واسه شهر میاد استفاده کنند و بودجه هارو برنگردونن و به فکر پیشرفت شهر و امکانات گردشگری بیشتر و بهداشت محله های شهر خصوصا
  تنکـــــــــــــــــابن محـــــــــــــــــــــــــــــــــل که از محل های قدیمی و اصیل این شهر بوده وهست باشند.با آرزوی موفقیت و پیشرفت و داشتن شهری پاک و زیبا

 • مهند در ۲۳:۳۰ , ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  با نام خدا
  قطعا صرف داشتن مدرک دانشگاهی برای کاندید شدن در شورای یک شهر کافی نیست .باید افرادی کاندید ای شورا شوند که حداقل ۲۰ سال سابقه اجرایی یا مدیریتی چه خصوصی چه دولتی داشته باشند.
  در اروپا اولویت با کارفرمایان بخش خصوصیست.افراد موفق در زندگی خصوصی خودشان.

  قطعا شورای شهر محل کارآموزی شغلی نیست.

  شهروندان ما باید بدانند با ۸ میلیارد بودجه یکساله شهرداری نمیتوان شهری که ۶ میلیارد حقوق پرسنل شهرداری آن میشود را اداره کرد .۲میلیارد بودجه باقی مانده اداره شهر (معادل پول خرید یک خودرو لوکس اونم درجه ۲ )میباشد.
  بهتر است کاندید های محترم پس از انتخاب شدن فکری به حال افزایش در آمد شهرداری در چند بخش بکنند.
  در گذشته نیز اعضای محترم شورا تلاش های بسیاری در آبادانی شهر با این درآمد کم کردند.

 • محمد در ۱۳:۳۱ , ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  تا وقتی که شورای شهر محلی برای عرض اندام ورزشکاران یا پولداران باشد و از تخصص و مدیریت بی بهره باشد اوضاع شهرهای ما بهتر از این نمیشود.اصلا معلوم نیست که اکثر اینها با چه تخصصی در این انتخابات شرکت میکنند و حالا چه کاری را میتوانند برای شهر انجام دهند.

 • رضا در ۱۷:۲۵ , ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  با سلام،جا دارد سایت تنکا نیوز سابقه مدیریتى و میزان تحصیلات هر کدام از این هفت عزیز را جهت اکاهى همشهریان عزیزمان منتشر نماید،باتشکر.

 • ندا قاسم زاده در ۱۹:۰۰ , ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  سلام
  تبریک به آقای فلاحتکار، امیدوارم موفق باشین.

 • شهروند در ۲۲:۲۷ , ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  شورای شهر قبلی که شورای شهر نبود و شورای خاص بود  و مختص عده ای از (  ثروتمندان و خوبانرزگاهی ها ) . امیدوارم این شورای شهر که بدنه اصلی آن از اعضای شورای سابق است معنی شورای شهر را بهتر درک کنند .  به امید  پیشرفت بیش از پیش تنکابن

 • شهسواری در ۹:۴۱ , ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  عجب…باز خوبه آقای شریعتی رای نیاورد.البته دیگه نیازی به رای آوردن ندارند.کل شهر و مشاغلو خونوادگی ورداشتن.پارکینگ آسیا.بیمه آسیا.پمپ گاز و صدتا شغل دیگه که ما عمرا بفهمیم.خدایا شکرت..

 • محمد احمدیان در ۱۰:۳۲ , ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  مهند نابغه آگر شهرداری ۱۰۰ پرسنل داشته باشه که ماهی ۱۰۰۰۰۰۰ تومان حقوق بگیرند کل حقوق میشود ۱۲۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان ۴۸۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان رو به حساب کی ریختی؟

 • مهند در ۱۳:۲۲ , ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  آقای احمدیان بهتره اطلاعاتتونو تکمیل کنید شهرداری تنکابن .شهرداری تنکابن حدود ۴۰۰ نفر پرسنل دارد که کارت میزنند.

 • امين در ۷:۳۱ , ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  من با نظر جناب شهسوارى موافقم!اقایان مورد أشاره عین یک مافیا در شهر شده اند حالا هم مى خواهند میدان بار فاقد استانداردهاى مقاومتى سازه و معمارى را به زور به کسبه زحمتکش میدان بار شهرمان غالب کنند،که أمید است شوراى شهر جدید  کارشناسانه و منصفانه تصمیم لازم را لحاظ نماید!با تشکر از سایت تنکانیوز در نشر اخبار میدان بار!

 • محمد در ۱۷:۳۶ , ۱۱ تیر ۱۳۹۲ نوشت:

  انشاءا… با امدن شورای جدید و دولت اعتدال و امید میدان باری جدیدمطابق با استانداردهای روز ساخت و ساز و شایسته شهرمان توسط کسبه خوش نام میدان بار قدیم در تنکابن ساخته خواهد شد.و این وفاق و همدلی تمام شهروندان و اصحاب رسانه را می طلبد

 • علی در ۱۶:۱۶ , ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ نوشت:

  محمداقای عزیزسلام کسبه خوش نام میدان بار کمی کم لطفی میکنند وگرنه دردوره قبل هم کار ساخت میدان بار توسط پرسنل استانداری انجام میشد الان هم اگر همت کنند باز انجام میگیرد

 • علی در ۱۶:۲۰ , ۲۰ شهریور ۱۳۹۲ نوشت:

  در ضمن برای اثبات نوشته هایم حاضرم مدارک دراختیارتان جهت همکاری استانداری بابت ساخت میدان بار جدید بگذارم

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب