نسخه چاپی نسخه چاپی

افتتاح مجدد کارخانه آب معدنی سیوا


تنکانیوز: ظهر امروز ۱۴ بهمن‌ماه، طی مراسمی کارخانه آب معدنی سیوا سار تنکابن به حضور دکتر هاشمی، فرماندار ویژه شهرستان تنکابن و جمعی از مسئولین و رؤسای ادارات، فرماندهی سپاه شهرستان مجدداً افتتاح و راهندازی گردید.

“کارخانه آب معدنی سیوا”، وابسطه به شرکت آبرون دشت سیوا، واقع در ارتفاعات سه هزار تنکابن، در سال ۱۳۸۵ و به توسط مرحوم علی‌اصغر توکلیان؛ بنا، افتتاح و راهندازی گردید که پس از گذشت ۶ سال فعالیت، رو به ورشکستگی و توقف رفت.

این کارخانه در سال جاری و با همت سرمایه گذاران غیربومی و پس از طی مراحل و موازین قانونی، روند فعالیت مجدد خود را نو آغاز نمود.

 

طی این مراسم، “جعفر سالاریان” مدیر عامل کارخانه سیوا اعلام نمود: در حال حاضر این واحد صنعتی دارای خط تولیدی با ظرفیت ۴۰۰۰ بطری در ساعت بوده که در مجتمعی به مساحت ۱۴۳۰ متر مربع و با سرمایه گذاری اولیه ۴۰ میلیارد ریال قرار داشته و با پیش بینی‌های صورت گرفته و اعلام نیازمندی ۷۰ میلیارد ریالی، این کارخانه قابلیت احداث خط تولید ۱۲/۰۰۰ بطری در ساعت را نیز خواهد داشت.

شایان ذکر است مجتمع این کارخانه دارای یک واحد خط تولید و بسته بندی آب معدنی، خط تولید بطری‌های ۱٫۵ لیتری، آزمایشگاه تخصصی کنترل کیفیت و بهداشت، انبار قرنطینه و . . . با ظرفیت اشتغال ۴۰-۳۰ نفر می باشد.%خ

 

 

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۶ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب