نسخه چاپی نسخه چاپی

حجت الاسلام شاهچراغی:

اقتدار ایران اسلامی برای جهانیان اثبات شده است


تنکا نیوز: امام جمعه تنکابن با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: اقتدار جمهوری اسلامی ایران بر همه دنیا به اثبات رسیده است.
به گزارش تنکا نیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام سید داود شاهچراغی در خطبه های نماز جمعه تنکابن افزود: ایران در تمامی زمینه ها از علم و صنعت و فناوری گرفته تا فرهنگی و و رزشی و سیاسی حرف برای گفتن دارد و این همه برکت خون شهدا است.
خطیب جمعه تنکابن ادامه داد: باید افتخار کرد که مدیرانی که در دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی  امتحان خود را پس دادند و جزو سرمایه های کشور هستند، سکان دار مدیریت عالی استان شدند و این جای تبریک و تقدیر دارد.
امام جمعه تنکابن به سخنان ریاست جمهور در سفر به سازمان بین الملل اشاره کرد و افزود: در هفته گذشته مهمترین اخبار جهان پیرامون سخنان رئیس جمهور ایران در سفر به سازمان بین الملل بود و باید یادمان باشد که این همه عزت و اقتدار را از کجا داریم.
وی تصریح کرد: باید بدانیم اگر دیدار رئیس جمهور کشورمان با اوباما برگزار نشد، در خود تاکتیک های سیاسی را نهفته دارد و بازیگر سیاسی باید بداند که کجا قرار دارد.
وی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه یادآورشد: ملاک دین پارسایی است و هرکسی اهل تقوی و پارسایی باشد، عالمترین مردم است.
امام جمعه تنکابن افزود: همه عبادت فعل نیست، بلکه بخش مهمی از عبارت ترک فعل است و در کنار انجام فرایض دینی باید بعضی از رفتار ها را ترک کرد.
شاهچراغی اضافه کرد: گاهی عبادت ها بدلی است و ما فکر می کنیم عبادت می کنیم و کسی که منتظر امام زمان (عج) است عملش باید توام با تقوا باشد.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 07-91-221

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب