نسخه چاپی نسخه چاپی

انصراف یک نامزد انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه تنکابن


تنکا نیوز: ستاد انتخابات استان مازندران از انصراف یک نامزد مجلس شورای اسلامی از حوزه غرب این استان در نخستین روز تبلیغات انتخاباتی خبر داد.

به گزارش تنکا نیوز، مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی این ستاد روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت در نخستین روز از رقابت رسمی داوطلبین ورود به مجلس در استان مازندران، تعداد ۸ نفر از شرکت در ادامه روند انتخاباتی منصرف شدند که با انصراف این افراد ، آمار نامزدهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان به ۱۶۱ نفر رسید.

احمد مظفری حوزه انتخابیه نامزدهای انصرافی را ‘تنکابن، رامسر و عباس آباد’، ‘نوشهر، چالوس و کلاردشت’، ‘ساری و میاندرود’، ‘بهشهر، نکاء و گلوگاه’ و ‘بابلسر و محمودآباد’  اعلام کرد.
وی گفت : در مجموع از زمان آغاز روند انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تاکنون ۲۳ نفر از نامزدهای مجلس دهم در مازندران انصراف دادند.
حوزه انتخابیه شهرستان های تنکابن، رامسر و عباس آباد روز گذشته با ۱۸ نامزد مَرد فعالیت های تبلیغاتی خود را آغاز کرده بود که با انصراف این فرد، تعداد داوطلبین حاضر به ۱۷ نفر کاهش پیدا کرد.
مظفری تعداد نامزدهای انصرافی پنجمین دوره خبرگان رهبری در مازندران هم یک نفر اعلان کرد و گفت که هفت نفر باقی مانده برای چهار کرسی مردم استان در این مجلس رقابت می کنند.
جمعیت مازندران بر اساس آخرین گزارش اداره کل ثبت احوال حدود سه میلیون و ۲۰۰ هزار نفر اعلام شد که از این تعداد بیش از دو میلیون و ۲۳۵هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب