نسخه چاپی نسخه چاپی

گزیده ای از سخنرانی رجب حیدری به مناسبت 9 دی در مصلی تنکابن:

با بیعت پوتین با حضرت آقا دروازه های اروپا فتح شد


گزیده ای از سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین رجب حیدری امام جمعه موقت قائمشهر به مناسبت ۹ دی در مصلی شهید بهشتی (ره) شهرستان تنکابن :
*هیلاری کلینتون در کتاب خاطراتش می نویسد : قبل از انتخابات ۸۸ حدود پنج هزار نفر را برای آموزش خرابکاری از ایران به خارج از کشور بردیم و پس از طی دوره های آموزشی آنها را به ایران برگرداندیم.
* رییس دولت اصلاحات برای ضربه زدن به اساس ولایت و انقلاب با دشمنان ما در خارج از کشور ارتباط داشت .
*کمیسیون اصل ۹۰ مجلس پس از تحقیقات خود اعلام کرد : یکی از کسانی را که در ایجاد فتنه ۸۸ نقش داشت و با افراد مختلف در اروپا مثل جورج سوروس تئوریسین انقلاب های مخملی ملاقات داشت ، محمد خاتمی بود.
*حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان خطاب به خاتمی گفته بود : از دست من شکایت کن و من اعلام می کنم باید دادگاه من علنی باشد تا پرونده هایت را رو کنم آن وقت ملت ایران ببینند که تو چه جانوری هستی .
*آنها به تبعیت از تئوری های انقلاب مخملی می خواستند در مرحله اول با زیر سوال بردن وظایف شورای نگهبان که همانا صیانت از آرای مردم بود و بعد اعلام تقلب در انتخابات ، شورش و نافرمانی مدنی در کشور ایجاد کنند.
*خانم عفت مرعشی آمده بود در جماران رای بدهد ، خبرنگاران از وی سوال کردن به چه کسی رای می دهی ؟ گفت به آقای موسوی ، خبرنگاران دوباره پرسیدند اگر رای نیاورد؟ گفت پس تقلب شده. خبرنگاران باز پرسیدند اگر قبول نکردند که تقلب شده چی ؟ گفت : مردم بریزن بیرون .
*وقتی با حکم قضایی خانه علیرضا بهشتی پسر دکتر آیت الله شهید بهشتی را بازرسی کردند ، کتابچه جریان جورج سوروس را پیدا کردند ، به این می گویند نفوذ.
*آقای عطریان فر که دستگیر شد آمد مصاحبه کرد و گفت : من در دوره طاغوت زندان رفتم و اهل ترس نیستم و خطاب به حضرت آقا فرمود : حر در برابرامام حسین (ع) ایستاد اما بعد توبه کرد و برگشت اکنون من حر زمان شما هستم .
*فتنه گران نمازگزاران روز عاشورا را سنگ زدند و حجاب را برداشتند و چادر ها را در دانشگاه تهران آتش زدند و مرگ بر اصل ولایت گفتند.
*موسوی در بیانیه شماره ۱۷ خود به طرفداری از این افراد آنها را مردم خداجو خطاب می کند و با این کار به شیعیان و اصل ولایت علی توهین کرد.
*در ۹ دی مردم با در دست داشتن عکس حضرت آقا فریاد می زدند ، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند.
* آقای خوئینی ها در جلسه اخیر محفلی خود گفته که ما باید خبرگان را به دست بگیریم و اولین ماموریت ما این است که این سید را از اریکه قدرت به زیر آوریم.
*آقای حجاریان گفته که ما در سال ۷۷ آقا را زمین زدیم اما دستاشو رو زانو گذاشت و دوباره بلند شد اما اینبار باید کار را تمام کنیم .
*کسی را می خواهند بردارند که پوتین رییس جمهور روسیه در برابرش زانو زده .
*آمریکا اخیرا اعلام کرده که در زمان مذاکرات هسته ای که دو سال به طول انجامید ، ایران چهار کشور خاورمیانه را فتح کرد.
*من در خطبه نماز جمعه خودم گفتم که با بیعت پوتین با حضرت آقا دروازه های اروپا فتح شد.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب