نسخه چاپی نسخه چاپی

بهره برداری از دو طرح عمرانی در شهرک‌های صنعتی تنکابن و سلمانشهر


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران،از بهره برداری دو طرح عمرانی شهرک‎های صنعتی تنکابن و سلمانشهر خبر داد.
به گزارش تنکا نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان
، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران،از بهره برداری دو طرح عمرانی تصفیه خانه فاضلاب در شهرک صنعتی سلمانشهر و ناحیه صنعتی نارنج داربن تنکابن، همزمان با ۲۱ مرداد روز حمایت از صنایع کوچک، خبر داد.

موسوی گفت: طرح ساخت تصفیه خانه فاضلاب در شهرک‌ها و نواحی صنعتی با هدف حفظ و صیانت از محیط زیست،ارتقاء سطح سلامت و رعایت اصول بهداشتی و استفاده مجدد از پسآب تصفیه شده برای آبیاری فضای سبز انجام می شود .

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران افزود : تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی سلمانشهر با اعتبار مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان نوسازی و بهسازی شده که مبلغ ۲۱۸ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی و مبلغ ۱۸۲ میلیون تومان از محل اعتبارات داخلی شرکت هزینه شده است .

موسوی همچنین با اشاره به احداث تصفیه خانه فاضلاب ناحیه صنعتی نارنج داربن بیان داشت : این تصفیه خانه با اعتبار مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان اجرا شده که مبلغ ۲۴۴ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و مبلغ ۲۹۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان از محل اعتبارات استانی و مبلغ ۶۰میلیون و ۴۰۰ هزار تومان نیز از محل اعتبارات داخلی،بمنظور تکمیل این طرح هزینه شده است .

وی خاطرنشان کرد: با بهره برداری و راه اندازی این دو طرح عمرانی ۱۰۸ واحد تولیدی از مزایای ساخت تصفیه خانه فاضلاب بهره مند می گردند .

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 07-91-221

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب