نسخه چاپی نسخه چاپی

به ایجاد استان جدید در غرب مازندران می اندیشم


تنکا نیوز: غلامرضا مشایخی، کاندیدای نمایندگی میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی، ایجاد استان جدید را یکی ضرورت اجتناب ناپذیر دانست و تصریح کرد: اگر بخواهیم از این حالت سکون و درجا زدن خارج شویم، لاجرم باید یکی از اهداف مهم و اجتناب ناپذیر ما به عنوان نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، پیگیری استان جدید در غرب مازندران باشد.
وی ادامه داد: البته باید اذعان داشت با پایان دولت احمدی نژاد ما در آستانه از دست دادن یک فرصت طلایی هستیم. زمان کمی از عمر دولت دهم باقی مانده، البته اگر توفیق داشته باشیم می توانستیم در این مدت کوتاه زمینه تحقق این مهم را ایجاد کنیم.
مشایخی به بحث فرمانداری ویژه اشاره کرد و افزود: متاسفانه بحث فرمانداری ویژه تا به امروز فقط یک کلمه و اصطلاح بوده است؛ بدون آنکه اختیاری بیش از پیش به ما واگذار شود. اگر اختیاری هم به ما داده شده باشد نیز مغایرتی با استانی شدن ندارد، زیرا به ما می خندند که معاون استاندار یا معاون مدیر کل، برخی اوقات حتی اختیار یک امضا هم ندارد.
وی در پایان استان شدن را حق مسلم مردم غرب مازندران دانست و خاطر نشان کرد: پیگیری استان شدن را در رأس امور قرار می دهیم تا به حول قوه الهی به سرانجام خوش نائل آییم.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

یک نظر برای “به ایجاد استان جدید در غرب مازندران می اندیشم” نوشته شده است.

  • امیر کوهستانی در ۰:۳۷ , ۴ اسفند ۱۳۹۴ نوشت:

    با شما موافق و همراه هستیم

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۶ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب