نسخه چاپی نسخه چاپی

مهدی اکبری ثانی:

به خود اجازه دادند در ستاد من عربده‌کشی کنند!


سایت شمیم شمال نوشت: مهدی اکبری ثانی، کاندیدای چهارمین دوره شورای شهر تنکابن، ظهر امروز در مسجد حضرت ولیعصر(عج) خطاب به نمازگزاران گفت: فرزند یکی از کاندیداهای شورای شهر تنکابن، شب گذشته در تنکابن محل، اقدام به پاره نمودن پوسترهای ائتلاف ناب نمود که پس از تذکر اهالی، عذرخواهی نمود و از محل خارج گردید. متاسفانه ایشان یک ساعت بعد، در جای دیگری در حال پاره نمودن عکس ها مشاهده شد و به وی توصیه گردید از چنین رفتارهایی پرهیز نماید.

وی تصریح کرد: متاسفانه دقایقی بعد، برادر بزرگتر ایشان در ستاد بنده آمد و با عربده‌کشی و فحاشی سعی در ایجاد اغتشاش داشت که خوشبختانه با مدیریت خوب اعضای ستاد اینجانب، قائله ختم به خیر گردید.

اکبری ثانی افزود: مگر شورا چه دارد که این آقایان می خواهند با هر حربه ای در آن حضور داشته باشند؟ چرا باید آقایان برای برخی هیئت‌های ورزشی چک‌های میلیونی صادر کنند؟ این هزینه‌های آنچنانی از کجا سرچشمه  می‌گیرد؟

این کاندیدای شورای چهارم تنکابن تصریح کرد: شش سال به طرح‌ها و ایده‌های مهندس باقری زاده مجال ظهور ندادند، شورایاری‌ها را جدی نگرفتند، از تخصص نخبگان استفاده نکردند، زیرا آقای باقری زاده در شورا تنها بود و به تنهایی در شورا هیچ کاری نمی توان از پیش برد.

وی اقزود: امروز به فضل الهی، اینجانب، آقای نوری زاده و مهندس باقری زاده در قالب ائتلاف ناب وارد عرصه شده ایم تا به این نابرابری ها پایان دهیم.

اکبری ثانی گفت: وقتی ارباب رجوع وارد شهرداری می شود، باید به دل وی نگریست، نه جیبش. بین غنی و فقیر نباید تفاوت قائل شد.

معمار برتر سال ۹۱  در حالی که با استقبال گرم حاضرین در مجلس، مسجد ولیعصر(عج) را ترک می نمود خطاب به خبرنگار شمیم شمال گفت: امیدوارم طی سالهای آتی مدیریت شهری تنکابن به دست کسانی باشد که از درگیری با مدیران و مردم پرهیز نموده و فقط به فکر حل مشکلات تنکابن باشند و منفعت‌های شخصی برای آنان هیچ اهمیتی نداشته باشد.

وی در پایان افزود: اولین اقدام ائتلاف ناب پس از پیروزی در انتخابات، بی گمان حسابرسی از وضعیت مالی شهرداری و شورای شهر خواهد بود و این کار را به سایر نمایندگان پیروز در عرصه نیز توصیه می کنیم. زیرا مردم حق دارند بدانند در چه وضعیت مالی کار در اختیار نمایندگان آنان قرار گرفته و در هنگام رفتن شورای چهارم نیز باید این کار انجام شود.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

۳ نظر برای “به خود اجازه دادند در ستاد من عربده‌کشی کنند!” نوشته شده است.

 • امین در ۱۳:۰۵ , ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  متاسفانه چندین سالیست نوعی رفتار در زندگی خصوصی و عمومی ما منجر به شکل گیری نوعی حالت ریاکارانه شده است که تحت نامهای زیبایی چون متانت.مظلومیت.اجتماعی.سربه زیر و …. وصف شده است که حافظ شیرازی این کار را رندانگی نامیده.گرچه این رندانگی در طول تاریخ به حفظ ظاهر اشخاص کمک شایانی نموده است اما کرامت انسانی به واسطه طول عمر و امتداد این خصلت تحقیر و لگدمال شده است.رندی اگر چه در دوران گذشته و سنت کارکردهای لازم را برای تنفس و فرار ار واقعیتها فراهم نموده.اما در جهان جدید این پارادایم دیگر پاسخگو نبوده و باید با شفاف سازی و برداشتن پرسونای رندی .شخصیت خویش را پاسخگو و نه تخریب چی و.. به جامعه وارد کنیم.برادر عزیز جناب اکبرثانی .اقای باقریزاده چرا در مدت این شش سال سکوت کرده اند؟ایا در مدت این شش سال نمی توانستند با نشریه یا سایتی مصاحبه ای انجام دهند؟شما در مورد حسابرسی وضعیت شورا تاکید نموده اید و البته و صد البته کار خوب و پسندیده ایست ولی اگر تخلفی هست ایشان نمی توانستند به نهاد های حراستی و اطلاعاتی گزارش دهند ایا عدم گزارش درمورد تخلفات که بیت المال مربوط می گردد به نهادهای مربوطه از یک شخص مسئول و اگاه در طول شش سال برای شما شائبه ایجاد نمی کند!؟به شما توصیه میکنم بفرموده مقام معظم رهبری تقوا پیشه نموده و هوشیار باشید و تحت تاثیر جو قرار نگیرید…..

 • رضا در ۱۹:۴۹ , ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  دوست جوان من،اقاى باقریزاده نیمى از دوره شش ساله شورا را در اکثریت قرار داشتند و توانایى  بیان ایده هاى خود را به دلایلى که بهتر است از خودشان سؤال شود در اراىه ان ناتوان بودن یا فرصت را به کارهاى جانبى اختصاص دادند!شما اتهاماتى را در زمینه مالى متوجه برخى اعضاى شورا نموده اید از جمله توجه به جیب ارباب رجوع و..که أنهم نشات از جوانى و تحت جو قرار  داشتن شما دارد در غیر این صورت اتهام زدن بى  سند و مدرک از نظر دینى و قانونى عملى زشت و ممدوح مى باشد و در صورت داشتن مدرک تخلف و عدم اراىه ان به مراجع ذیصلاح ان نیز جرم است!انشاءا..خدا همه ما را به رآه راست هدایت فرموده و به فرموده حضرت اقا،تقوا را در بیان لحاظ نماىیم!راستى اینجانب به عنوان یک معمار از شما سوالى دارم،شما عنوان معمار نمونه در سال ٩١را در کدام ازمون،و در کدام حیطه و مکان (شهرى،استانى،کشورى،قاره اى و یا جهانى)کسب کرده اید!؟

 • شریفی در ۲۱:۰۵ , ۳ تیر ۱۳۹۲ نوشت:

  در جواب دو دوست عزیزم باید عرض کنم:

  آقا امین: از آنجایی که به ما آموخته اند و میدانیم مفهوم رند در اشعار حافظ شیرازی عارف کامل(فرزانه) می باشد  و با توجه به اینکه میدانم شما نیز این نکته را میدانید و فقط از ذهنتان دور مانده بود خواستم یادآوری کنم. نکته بعدی یادآوری یک قانون مدنیست که باز هم میدانم شما بهتر از بنده به تکثر آرا آشنایی دارید و میدانید رای اکثریت یعنی چه و در ضمن جناب باقری زاده در این مدت همیشه بیانگر مسائلی بوده اند ولی چون جذابیت خبری دوران انتخابات بیشتر بوده است متاسفانه یا خوشبختانه سخنان ایشان در این دوران بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. در زمینه حسابرسی هم فکر نمیکنم حرف نسنجیده ای زده شده باشد چون شفافیت لازم در امور وجود نداشته و ندارد و ایشان سخنان خود را با دلیل و شفاف در سخنرانیهایشان ایراد نموده اند .در زمینه تقوا مسائل شرعی و جو زدگی همه ظرف خانوادگی ایشان را می شناسند بنابراین باز هم سخنان شما در این زمینه نیز صادق نمی باشد.

  آقا رضا: در جواب ایشان به همین نکته بسنده کنم که بنده معمار نمی باشم ولی ایشان که خود را معمار میداند و پی گیر  و مطلع نشان میدهد چطور نمی داند ایشان در کدام حیطه و مکان این عنوان را کسب نموده است. ایشان که در زمینه تخصصی خود اطلاعات چندانی ندارد چطور در زمینه های دیگر بطور قاطع موضع گیری میکند و اظهار نظر مینماید. آیا این غیر از این است که اظهار نظرات دیگرشان هم از روی بی اطلاعیست. ان شاءالله خداوند همه ما را به راه راست هدایت نماید و مصلحت خلق الله را بر مصالح خود همواره مقدم بدانیم.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۶ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب