نسخه چاپی نسخه چاپی

تلاش / صداقت / برنامه ریزی

به شهری خرم و آباد می اندیشم


مهندس امیر ارسلان امامقلی در سال ۱۳۵۹ در تنکابن دیده به جهان گشود. وی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته کشاورزی با معدل ۱۹٫۱۶بوده و از سال ۱۳۸۸ تاکنون به عنوان مدرس در دانشگاه‌ها  فعالیت دارد.

وی چندین مقله علمی، تحقیقاتی و پژوهشی نیز در همایش‌های داخلی و خارجی(ISI) ارائه کرده است.

امیر ارسلان امامقلی که از تولیدکنندگان و پرورش دهندگان مطرح ماهیان سردآبی در منطقه به شمار می‌آید، اکنون خود را برای انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر خرم‌آباد آماده می‌کند؛ لذا بر آن شدیم تا با طرح پرسش‌هایی نظرات و دیدگاه‌های ایشان را در زمیه مسائل و مشکلات شهر خرم‌آباد جویا شویم.

ایشان نیز دعوت ما را پذیرفته و به پرسش‌های ما پاسخ دادند.

* برداشت شما از شورای شهر چیست؟

**شورای شهر بزرگترین نماد مدنیست  تکامل بشری مشارکت در تعیین سرنوشت خود است و گسترده‌ترین نماد حضور برای ارتقاء سطح زندگی، آرامش مردم، نگرش به بافت فرهنگی و تغییر چهره شهرها و بهره‌مند شدن از تمام ظرفیت‌های منطقه‌ای است و اعضای شورای شهر نیز عوامل ارتباطی بین مردم فرهیخته با سیستم‌های اجرایی در سطح شهرستان و استان هستند.

* عملکرد شورای سوم را چطور می بینید؟

** جا دارد در اینجا تشکر ویژه‌ای داشته باشیم از اعضای شورای محترم دوره سوم که دارای عملکرد نسبتاً خوب در حد توانشان بودند.

* آیا حضور مجدد اعضای قبلی می تواند موثر باشد؟

** یکایک شهروندان محترم دارای بینش بالایی بوده و تحلیلگرهای خوبی هستند و بهتر از من مشکلات را می دانند. انشاا.. هر فردی که لایق و شایسته و متعهد و دارای اصل و ریشه و توانمندی باشد را انتخاب کنند چه بسا اعضای قبلی نیز بتوانند مثمر ثمر باشند.

* حضور تعداد زیادی از شهروندان در انتخابات شورای شهر را چگونه ارزیابی می کنید؟

** هر فرد برای حضور در انتخابات و کاندید شدن باید در مرحله اول این انگیزه را در خود دیده و در مرحله دوم توانمندی آن را داشته باشد و در کنارش از تهعد و تخصص لازم برخوردار باشد و عشق کمک به همنوع را داشته باشد و بیش از شرح وظایف عمل کند که مختص به قشر خاصی هم نیست.

* به نظر شما شهر خرم‌آباد چه مشکلات و معضلاتی دارد؟

** جاده‌ها، کوچه‌ها و راه‌های ارتباطی خرم آباد نیز نیاز به بازبینی و ترمیم دارد و ضرورت ایجاد یک کمربندی جهت رفع ترافیک سنگین در ایام تعطیل وجود دارد. تجهیز درمانگاه و ایجاد داروخانه شبانه‌روزی و رسیدگی به رفاه حال شهروندان نیز در اولویت است. تجهیز اماکن ورزشی و رفع مشکلات ورزشکاران و توجه به ورزش بانوان باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. از آنجایی که رشته تحصیلی‌ام کشاورزی است و خودم در این وادی تولید کننده هستم از مشکلات این قشر آگاهی کامل داشته و باید در صدد رفع آنها برآمد.

اشتغال و کارآفرینی برای جوانان از جمله معضلات شهر خرم آباد است که انشاا.. بتوانم از تخصص خود و سایر افراد متخصص کلاس‌های آموزشی در شهر و با امکان ایجاد بستر مناسب برای سرمایه‌گذاران بتوانیم این معضب را کاهش دهیم و با ایجاد فضای نشاط آور برای شهروندان به خصوص جوانان، امکان انجام تفریحات سالم را برای آنها مهیا کنیم که خود مانع از انجام بسیاری از انحرافات می شود.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب