نسخه چاپی نسخه چاپی

در گفتگو با

به گونه‌ای عمل خواهم کرد که مردم طعم خدمت را بچشند


تنکا نیوز: سید جلال نوری زاده، فرزند سید فاضل، متولد ۱۳۵۱ در یکی از روستاهای حومه شهرستان عباس آباد می باشد. وی تحصیلات خود را تا مقطع دبیرستان در این شهر گذراند و مدرک تحصیلی خود را در مقطع فوق دیپلم از دانشگاه تربیت معلم و کارشناسی و کارشناسی ارشد را از دانشگاه آزاد اسلامی اخذ نمود.
نوری زاده در سمت‌هایی همچون معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان تنکابن، سرپرست دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات شهرستان، معاونت برنامه ریزی و توسعه مدیریت، کارشناس مسئول حراست آموزش و پرورش انجام خدمت نموده است.
وی در زمینه های ورزشی علاقمندی وافری از خود نشان داده و در سِمت‌هایی از قبیل عضو هیئت رئیسه کونگ‌فو – سبک توتایما کشور، نائب رئیس کونگ‌فو – سبک توتایما استان مازندران، مربی فنی اعزام تیم کونگ‌فو به کشورهای امارات و قبرس و قهرمان کونگ‌فو – سبک توتایما استان و کشور، فعالیت داشته است.
معاون مدیر کل آموزش و پرورش در فعالیتهای اجتماعی ید طولایی داشته که از نمونه آنها می‌توان فرماندهی پایگاه مقاومت شهید گلیج، عضویت در هیئت امنا حوزه علمیه خواهران شهید مطهری شیرود، سابقه عضویت در هیئت‌های مذهبی مسجد فاطمه الزهرا(س) را مطرح نمود.

* جناب نوری زاده، با خبر شده ایم که بقصد عضویت در دوره چهارم شورای شهر تنکابن، ثبت نام کرده و صلاحیت شما به تایید کارگروه چهارگانه هیئت نظارت رسیده است؛ لطفاً هدف خود را از شرکت در انتخابات شورای شهر بیان کنید.
** بسم الله الرحمن الرحیم
ابتدا به ساکن خدمتتان عرض می شود که به حمد الهی اینجانب هیچگونه نیازی برای رسیدن به پست در اندیشه نداشته ام چرا که خداوند توفیق خدمت را با عنایت حضرت ولی عصر(عج) و برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی به اینجانب عنایت فرموده است.
اینجانب از همان اوان جوانی علاقه‌مند به فعالیت‌های اجتماعی و خدمت به همنوعان را در فرهنگ زندگی خود داشته ام؛ اما در خصوص سوال شما باید عرض نمایم که بنده حدود ۱۵ سال است که در شهر تنکابن زندگی می کنم و حدود ۵ سال بعنوان مدیر اجرایی دستگاه بزرگ تعلیم و تریبت این شهر فرهنگ دوست، خدمت نموده ام.
در این مدت با شناخت از وضعیت شهر، آسیب‌ها و چالش‌هایی که بعنوان یک شهروند مشاهده کرده ام. بنده احساس کرده‌ام در صورت ورود به این صحنه و شُور و همفکری با یک تیم همراه و خوش فکر، می توانیم به گونه‌ای عمل کنیم که مردم لذت خدمت را همانگونه که در آموزش و پرورش مشاهده کردند، در این عرصه نیز لمس کنند.
*در صورت ورود شما به شورای شهر تنکابن، چه برنامه و طرح‌هایی در اولویت کار شما قرار خواهند گرفت؟
** در صورت کسب اعتماد مردم به گونه‌ای عمل خواهم کرد که مردم طعم خدمت را بچشند، مطمئناً برابر قانون و مقررات حاکم  بر شورای شهر و به تناسب درآمد شهرداری برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت را در دستور کار خود قرار خواهم داد. اجرای هرگونه طرح و برنامه منوط به کسب قدرت و مسئولیت است که در آنصورت بهتر می‌توان طرح‌ها و برنامه‌هایم را محکمتر بیان نمایم.
*  آیا از اوضاع کنونی شهر تنکابن راضی هستید؟
** بنده هم بعنوان یک شهروند و هم کسی که مدیریت اجرایی یک دستگاه را بر عهده داشته‌ام، دوست دارم از نعماتی که خداوند بزرگ به ما ارزانی داشته بهترین استفاده بهینه را ببریم. برداشت بنده این است که با توجه به قدمت ۸۰ ساله شهرداری تنکابن و موقعیت بی بدیل تنکابن در برخورداری از مناظر و منابع طبیعی کوه و دریا، بهتر از این هم می‌شده است که باشد.
* نظرتان در مورد شورای فعلی چیست؟
** مطمئناً بعنوان یکی کاندیدای تصاحب این مسئولیت نظری نخواهم داد. اما به عنوان یک شهروند، با حضور سه دوره‌ای شورا در شهر تنکابن، حق مطلب ادا نشده است.
* مردم برای انتخاب کاندیدای مورد نظر چه معیاری را در نظر می گیرند؟
** با توجه به برخورداری از فن‌آوری‌های نوین و پیشرفت تکنولوژی و عملکرد افراد، سهولت انتخاب نامزدها فراهم شده است.
بنده اعتقادم بر این است که مردم فهیم و آگاه ما مطمئناً بدون توجه به قومیت گرایی یا تمرکز افکار به صورت منطقه ای، همواره پیشرفت و توسعه شهر را مد نظر داشته و با توجه به زیرساختهای شهری، مبلمان شهری، ارتقای هویت فرهنگی و حل مشکلات شهرستان از جمله ترافیک، پسماندها و زباله ها و … نسبت به انتخاب اعضا دوره آتی عمل خواهند کرد.
به همین منظور معیارهایی را که در انتخاب کاندیداها در گرو آنها می باشد، بصورت زیر در نظر گرفته می شوند که می توان به برخورداری از تعهد، تخصص، پایبندی به ارزش ها انقلاب، اخلاص، از جنس مردم بودن، سابقه نیک خدمت‌رسانی، عملکرد مفید و دستاوردهای مطروحه در آن، عدالت محوری، مسئولیت پذیری، امانتداری، وجدان کاری بالا، حافظ حقوق مردم و در مجموع سنخیت موجود در عملکرد نامزد با اصل نظام ولایت فقیه را مورد اشاره قرار داد.
* در پایان اگر مطلب خاصی مد نظر دارید، بفرمایید:
** ضمن تقدیر و تشکر از خبرگزاری تنکابن که نقش اطلاع رسانی را در بصیرت مردم بر عهده داشته؛ امید واثق دارم، مردم فهیم، بصیر و آگاه ما همچون سالهای گذشته با حضور حماسی خود در روز ۲۴ خرداد، بار دیگر برگ زرینی را در تاریخ انقلاب اسلامی می آفرینند که هم رضای خداوند بلند مرتبه و هم خشنودی آقا امام زمان (عج) و رهبر معظم انقلاب را در بر خواهد داشت.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب