نسخه چاپی نسخه چاپی

اختصاصی:

تعطیلی یکی از شعب بانک سپه توسط شهرداری تنکابن


تنکا نیوز: صبح امروز، ۱۵ آذر، شهرداری تنکابن بر اساس استناد به ماده ۱۰۰ قانون شهرداریها، رای به مسدود کردن یکی از شعب بانک سپه این شهر واقع در خیابان جمهوری، داد.

به گزارش خبرنگار تنکا نیوز، یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود دلیل این تعطیلی را رای قطعی شورای اسلامی شهر در برخورد با این شعبه دانست و گفت: در چند ماه گذشته این شعبه اقدام به «نوسازی» بنای خود کرده که این امر در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری تنکابن، «بازسازی» ذکر شده است و این در حالیست که در قوانین شهرداریها، جریمه ی این دو عمل، متفاوت و مجزا از هم می باشند.

وی در ادامه افزود: از حدود ۴ ماه پیش شهرداری تنکابن اقدام به ارسال تذکر در خصوص واریز مبلغ جریمه را به بانک نموده که با درخواست تجدید نظر از سوی شعبه به ایشان پاسخ داده شده است.

این فرد افزود: مبلغ جریمه این نوسازی از سوی شهرداری حدود یک میلیارد و پانصد میلیون ریال معادل ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان تعیین شده که در عین ناباوری، صبح امروز شاهد این بودیم که مامورین شهرداری با سیمان و بلوک اقدام به تعطیلی این شعبه و مسدود کردن در اصلی آن نمودند.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر روسا و مسئولین مشغول رایزنی و گفتگو در خصوص حل و فصل این موضوع می باشند و امید می رود به زودی این امر برطرف شود.

 

 

 

IMG_3352_2

IMG_3354_2

IMG_3357_2

IMG_3361_2

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 07-91-221

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب