نسخه چاپی نسخه چاپی

رئیس شورای شهر تنکابن:

تنکابن آن‌چنان که شایسته است توسعه نیافته


تنکا نیوز: رئیس شورای شهر تنکابن گفت: تنکابن با پیشینه تاریخی خود آن‌چنان که شایسته منطقه است توسعه نیافته و لازم است با تلاش اصحاب رسانه، این شهرستان به جایگاهی درخور شأن خود دست یابد.

به گزارش تنکا نیوز به نقل از فارس، تقی پزشکی عصر امروز در مراسم قدردانی از خبرنگاران، با اشاره به اینکه اهالی رسانه، امین جامعه و پیگیر مطالبات مردم هستند، اظهار کرد: خبر‌نگاران در دفاع مقدس به بهترین شکل ممکن، به ثبت وقایع آن دوران پرداختند نسل جوان امروز جامعه می‌تواند از این همه ایثارگری و ازخودگذشتگی، احساس غرور کند.

وی افزود: امروز هم که در دوره بازسازی و توسعه کشور قرار داریم، این قشر تلاش‌گر در کنار مسئولان به رسالت  پیشبرد اهداف عالی نظام و دولت اعتدال عمل کردند.

رئیس شورای شهر تنکابن اولویت‌بندی مسائل در شهرستان را الزامی دانست و گفت: تنکابن با پیشینه تاریخی خود آن‌چنان که شایسته منطقه است توسعه نیافته و لازم است با تلاش اصحاب رسانه، این شهرستان با جایگاهی در خور شان دست یابد.

در بخش دیگری از این مراسم شهردار تنکابن نیز از خبرنگاران درخواست کرد تا نظرات و پیشنهادات سازنده را به شهرداری اعلام کنند.

عقیل عشوری اظهار کرد: از انتقاد سازنده استقبال کرده و برای این منظور مقالات و انتقادات خبرنگاران را روزانه رصد می‌کنیم.

وی تعامل اصحاب رسانه را با شهرداری مثبت ارزیابی کرد و گفت: خبرنگاران، تعامل خود با شهرداری تنکابن را افزایش داده و تداوم بخشند.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 07-91-221

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب