نسخه چاپی نسخه چاپی

جام چهارم در خانه ماند/ نتایج کامل وزن‌های جام شهید شیرودی


تنکا نیوز: تیم شهید شیرودی تنکابن با کسب بیشترین امتیاز قهرمان چهارمین دوره کشتی آزاد بزرگسالان کشور در تنکابن شد.

به گزارش تنکا نیوز به نقل از فارس، چهارمین دوره مسابقات کشتی آزاد جام بین‌المللی شهید شیرودی با برگزار ۲۰۱ مسابقه در هشت دوره برگزار شد که در آن تیمش شهید شیرودی تنکابن با ۶۰ امتیاز به مقام نخست رسید و گلستان با ۳۶ امتیاز دوم، البرز با ۳۵ امتیاز سوم و تهران با ۳۳ امتیاز سوم و چهارم شدند.

تیم نیروی زمینی ارتش نیز با ۲۶ امتیاز و کشور گرجستان ۱۶ امتیاز به مقام پنجم و ششمی دست یافتند.

بر همین اساس در وزن ۵۵ کیلوگرم آتاری گوگاوا از گرجستان به مقام نخست رسید، جواد داداشی از شهید شیرودی تنکابن دوم شد، حسن قنبرنژاد از شهید شیرودی و محسن ملکی از تهران نیز به طور مشترک سوم شدند.

در وزن ۶۰کیلوگرم نیز بهزاد بهروزی راد از کرمانشاه به مقام نخست رسید، مهران شیخی از شهید شیرودی تنکابن دوم شد، حامد شاهکلایی و صاحب تقی‌زاده هر دو از تیم از شهید شیرودی مشترکا سوم شدند.

در وزن ۶۶ کیلوگرم علی اصغر رجبی از گلستان به مقام نخست، وحید آهنگری از تیم شهید شیرودی تنکابن دوم و جواد ضیایی از شهید شیرودی تنکابن به همراه محسن آقاجانی از تهران به طور مشترک به مقام سوم رسیدند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم علی قاسمی نیروی زمینی ارتش مقام نخست، حامد رضایی از البرز دوم شد و امیر هادی‌نژاد و سعید غلامی هر دو از شهید شیرودی به طور مشترک سوم شدند.

در وزن ۸۴ کیلوگرم نیز مسعود مددی از البرز مقام نخست سعید ریاحی از گلستان مقام دوم و نیز سعید میرزاپور و جلال زمان به طور مشترک سوم شدند.

در وزن ۹۶ کیلوگرم نیز اصغر عبدالملکی از البرز مقام نخست، سید علی عبدالهی از شهید شیرودی تنکابن دوم محمد حسین زاده از شهید شیرودی تنکابن و احسان زندیه از تهران به طور مشترک به مقام سوم رسیدند.

در ۱۲۰ کیلوگرم نیز سید احمد رسولی از استان گلستان اول شد، ناصر دلیر از خراسان رضوی دوم شد و مهران رشیدی از توابع تهران و هادی جانبازی شهید شیرودی به طور مشترک سوم شدند.

جام قهرمانی و مدال‌های قهرمانان نیز از سوی مسئولین استانی اهدا شد.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 07-91-221

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب