نسخه چاپی نسخه چاپی

حمایت از سردار جعفری‎نسب در طرح جمع‌آوری قلیان سراها


تنکا نیوز: طرح جمع‌آوری قلیان سراها نیاز به حمایت همه جانبه‌ی مردم و مسئولان دارد به این دلیل که پس از آغاز جمع آوری طرح قلیان در مازندران تعدادی از فعالان این حوزه سعی دارند جلوی اجرای این طرح را بگیرند.

به گزارش تنکا نیوز، به نقل از بلاغ، جمع‌آوری قلیان سراها از ماه مبارک رمضان در مازندران آغاز شد، این طرح در شهرهای آمل، بابل، ساری و نکا این طور که در رسانه‌ها مطرح شد، آغاز و اقدام مشترکی است که توسط نیروی انتظامی و دادستان‌های استان انجام شده و مورد استقبال مردم و تنها مورد انتقاد برخی از دارندگان قلیان‌سراها قرار گرفت.

همچنین اخیراً مورد انتقاد یکی از نمایندگان مجلس که گویا از سر ترغیب اقبال عرضه کنندگان قلیان نسبت به خود جهت موفقیت در انتخابات آینده است.

طرح جمع‌آوری قلیان سراها نیاز به حمایت همه جانبه‌ی مردم و مسئولان دارد به این دلیل که پس از آغاز جمع آوری طرح قلیان در مازندران تعدادی از فعالان این حوزه سعی دارند جلوی اجرای این طرح را بگیرند و باعث شکست اجرای این طرح شوند.

اگر طرح جمع آوری قلیان در مازندران با وجود شروع خوبی که در ماه مبارک رمضان داشت، با شکست مواجه شود با سونامی ایجاد قهوه خانه مجهز به عرضه قلیان می‌شویم به این دلیل که فعالان این عرضه در حالی نسبت به ایجاد قهوه خانه مبادرت کردند که خودشان به کاذب بودن شغل‌شان اعتراف دارند.

از طرفی دیگر طرح جمع آوری قلیان با درخواست‌های مردم از نیروی انتظامی شروع شد، به این دلیل که فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه افتتاح قرارگاه نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران درباره علت شروع جمع آوری قلیان و استارت کار از شهرستان نکا، اظهار داشت: جمع آوری قلیان به دلیل درخواست‌های مردم و علما بود.

سردار مسعود جعفرینسب اضافه کرد: نیروی انتظامی برای خواسته‌های به حق مردم وارد عمل می‌شود.

حال که طرح جمع آوری قلیان در مازندران با همراهی دادستان‌های شهرهای استان و جسارت فرمانده نیروی انتظامی در استان شروع شد، نیاز به حمایت همه جانبه دارد تا نیروی انتظامی برگ زرینی دیگر در استان مازندران رقم بزند.

البته بسیاری از خانواده‌ها نیز برای نجات جوانان خود از اجرای این طرح استقبال کردند و خواستار ورود جدی‌تر نیروی انتظامی در این زمینه هستند.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 07-91-221

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۶ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب