نسخه چاپی نسخه چاپی

اختصاصی:

خدمات خاص، برای افراد خاص؛ امّا از بیت المال؟؟


تنکا نیوز: در این روزهایی که تب بهره‌کشی شخصی و استفاده از رانت و پارتی سفارش‌شده از مبادی خارج از قانون، در برخی از دستگاه‌ها و ادارات به نقطه‌ی اوج خود رسیده، طبیعی ایست که در شهسوار، این شهر شمالی کشور نیز شاهد اینچنین موضوعات، البته با مقایس‌های تخم مرغ گونه‌تر و کوچک‌تر نیز باشیم.

به گزارش خبرنگار تنکا نیوز، عصر روز گذشته در حالی که یک دستگاه تانکر آتش‌نشانی شهرداری شهسوار ضمن ارائه خدمات و انتقال آب به یکی از پروژه های عمرانی شخصی بود، رویت که حواشی و نکات قابل توصیفی را با خود به دنبال داشت.

همچنین این رویداد در حالی اتفاق افتاد که با توجه به وضعیت کم آبی و به صدا در‌آمدن هشدار جدی معضل آب و همینطور در نقطه‌ی مقابل با مدنظر قرار دادن میزان گرمی هوا و احتمال فرضی بروز هرگونه حریق در منطقه، یک دستگاه تانکر آتش نشانی به جهت ارائه سرویس خارج از شرح وظایف، مورد استفاده و فراخوانی قرار می‌گیرد.

شایان ذکر است بنا به اظهارات منابع آگاه، گفته می‌شود، پیمانکاری و نظارت این پروژه ساختمانی برعهده یکی از اعضای شورای اسلامی شهر شهسوار نیز می باشد.

با این توصیفات این پرسش‌ها در ذهن مخاطبین صورت خواهد گرفت که پاسخگوی میزان درصد خطر وارده از وقوع حریق احتمالی و به دنبال آن خالی بودن تانکر آتش‌نشانی برعهده چه شخص یا اشخاصی خواهد بود؟ آیا دریافت خدماتی این چنینی برای عموم شهروندان و علی‌الخصوص کلیه مهندسین پیمانکار در سطح شهر و شهرستان فراهم می باشد؟ اگر پاسخ مثبت است، شهرداری تنکابن و واحد آتش‌نشانی این شهرداری، چگونه جوابگو حقوق عمومی و بیت المال خواهند بود؟ و اگر جواب پرسش ارائه شده منفی ایست، این تانکر بر اساس چه قوانین و موازینی آماده به ارائه خدمات خاص شده است؟

 

 

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 07-91-221

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۶ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب