نسخه چاپی نسخه چاپی

تحلیل خبر:

دانه درشت‌های “اصلاحات”، ناکام در عبور از سَرند صلاحیت


تنکا نیوز: باتوجه به اعلام نتایج تایید صلاحیت داوطلبین حوزه غرب استان، انتخابات این دوره را نیز می‌توان یک رقابت “مردانه” معرفی کرد.

به گزارش تنکا نیوز و به دنبال اعلام خبرهای رسمی و غیررسمی مبنی بر نتایج تایید صلاحیت داوطلبین شرکت در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه شهرستان‌های تنکابن، رامسر و عباس آباد، آنچه که در فهرست خروجی مشاهده می‌شود، حاکی از رد نامزدهای وابسته به مجمع اصلاح‌طلبان حوزه غرب استان می‌باشد.

همچنین در فهرست‌های منتشر شده از نتایج تایید صلاحیت نام علی شمس، کاندیدای مستقل و مطرح ادوار گذشته نیز به چشم می خورد که در صورت عدم موفقیت ورود به عرصه، معادلات جدیدی رقم خواهد خورد.

به گزارش تنکا نیوز، علیرضا یونسی رییس ستاد انتخابات استان مازندران روز گذشته در اعلام نتایج احراز صلاحیت حوزه‌های انتخاباتی در استان، حوزه تنکابن و رامسر را با تعداد ۸ نفر مردود شده، کمترین حوزه در عدم تایید عنوان کرد و این در حالیست که از میان ۲۷ نامزد ثبت نام کرده، هیچ یک از بانوان داوطلب موفق به دریافت مجوز شرکت در انتخابات نشده و انتخابات این دوره را نیز می‌توان یک رقابت “مردانه” معرفی کرد.

شایان ذکر است در این بین خدیجه گلین‌مقدم، و فرشید همتی از چهره‌های اصلاح‌طلب و حامی دولت بوده که موفق به کسب مجوز لازم به جهت ادامه رقابت نشدند و با این حساب نماینده احتمالی دوره آتی مجلس شورای اسلامی از حوزه تنکابن، رامسر و عباس آباد، از بین فهرست نامزدهای اصولگرا و مستقل انتخاب خواهد شد.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب