نسخه چاپی نسخه چاپی

اردشیر باقری زاده:

در دادن وعده به مردم، محتاط باشید!


اردشیر باقری زاده در گفتگویی دوستانه به خبرنگار تنکانیوز گفت: بهترین راه رضایتمندی مردم از مسئولین، صداقت در انجام وظایف و تعهد به وعده هاست.

روز پنج شنبه ۱۶ شهریور، مهندس اردشیر باقری زاده، عضو شورای شهر تنکابن، با اشاره به اینکه مسلماً پروژه پل چهارم چشم کیله با شرایط موجود، ظرف مدت شش ماه به اتمام نخواهد رسید، گفت: این از بدیهیات است که این چنین پروژه ای پس از صرف مدت زمان ۱۸۸ رو به بهره برداری نخواهد رسید.

وی تاکید کرد: کارفرمای پیگیر، پیمانکار توانمند و بودجه مناسب از جمله فاکتورهایی اند که باعث می شود یک پروژه با کیفیت مطلوب و در زمان مناسب به اتمام برسد.

باقری زاده گفت: در تمام اقصی نقاط جهان این به عنوان یک عرف شناخته شده است که در انجام چنین طرح هایی مردم و جامعه چشم به کارفرما دارند و مسئولیت تعهد به مقررات را بر عهده کارفرما می بینند و نه پیمانکار!

وی افزود: شاید در روز مناقصه پیمانکاران صرف زمان یک ماه را با اندکترین هزینه پیشنهاد می دادند؛ آیا باز ما باید می پذیرفتیم؟

باقری زاده، عضو دور سوم شورای شهر تنکابن با اشاره به کرامت و بزرگواری همشهریان تنکابنی، تصریح کرد: اگر در هنگام عقد قرارداد علمیات اجرایی این پل، مدت زمان ۱ سال را اعلام می کردیم، کدامیک از شهروندان فهیم به این نکته معترض می شدند؟

وی با آرزوی اینکه این بار شاهد یک اتفاق مستثنا در تنکابن باشیم گفت: با کنار گذاشتن روحیات تدافعی و پذیرایی از حس انتقاد؛ ارائه وعده هایی که باعث دلخوشی موقت جامعه می شود و در عمل هیچگونه ضمانت اجرایی ندارند را یکی از آفات صندلی روساء بر شمرد.

لازم به ذکر است، مهندس هاشمی معاون عمرانی استاندار در روز کلنگ زنی پروژه و در جمع حضار متذکر شد: این اولین بار است می بینیم پیمانکاری مدت زمان ۶ ماه را پیشنهاد می کند و کارفرما بدون قید شروطی در تاخیر اجرا آن را مورد اقبال قرار می دهد%خ

 

 

 

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

۲ نظر برای “در دادن وعده به مردم، محتاط باشید!” نوشته شده است.

  • امیر در ۱۶:۰۱ , ۱ مهر ۱۳۹۱ نوشت:

    وعده دادن وعمل نکردن درشهرداری تنکابن امری عادی است.یکسال ازوعده شهرداربرای اتمام فاز۴چشمه کیله میگذره.کلنگ ساختمان شهرداری هم یکسال پیش زده شدوهنوزخبری ازاجرای آن نیست.دیگه مردم تنکابن به بدقولی شهردار عادت کرده اند.

  • هادی در ۱۰:۱۲ , ۱۲ آذر ۱۳۹۱ نوشت:

    الان که طبق روز شمار پل، پنجاه روز تا اتمام کار مانده هنوز پایه های آن ساخته نشده.چه کسی پاسخگو خواهد بود؟

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب