نسخه چاپی نسخه چاپی

بیژن اشکور کیایی:

دوست دارم بازیگری را ادامه دهم


تنکا نیوز: حتما شماهم منظور اصلی این ضرب المثل را می دانید که اگر از طرف دشمن برای بنده ای دردسرهایی صورت گیرد اگر خدا بخواهد همان اعمال زشت دشمنان برای بنده می تواند مایع خیر و برکت شود.

حتما شما هم کلیپ “شیب بام” را که در فضای مجازی که به اشتراک گذاشته شده دیده اید و  از بازی پسر بچه کلیپ که این روز ها نوجوانی پر انرژی است در فیلم پایتخت ۳ هم مطلع هستید امروز با این جوان مصاحبه ای در خصوص تجربه بازیگری او داشته ایم که خواندنش خالی از لطف نیست.

به گزارش تنکا نیوز، در همین راستا بیژن اشکورکیایی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: ساکن تنکابن هستم و در سال ۱۳۷۷ در منطقه اشک ورار که یکی از روستای رامسر بود به دنیا آمدم .

وی اظهارداشت: سوم دبستان که بودم کلیپ معروف “شیب بام” توسط معلم آن مقطع تحصلی ام از من ضبط و بعد از سه سال زمانی که  اول راهنمایی بودم در تمام سایت های فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد.

اشکورکیایی که در سریال پایتخت۳ نقش آفرینی کرده تاکید کرد: پس از پخش این فیلم در گوشی ها و بلوتوث و دست بدست شدن آن بین همکلاسی هایم از خنده های بی جای آنها و کاری که معلم بنده انجام داده بود خیلی ناراحت شدم و همین باعث دلسرد شدن من از ادمه تحصیل شده و به همین خاطردرس را رها کرده و به مدت ۵ ماه برای کار گچبری به ساختمان های نیمه کاره می رفتم.

3406806_763

وی عنوان کرد: اولین باری که از نزدیک یک دوربین تلویزیونی را دیدم زمانی بود که سر ساختمان کار می کردم، آقای شفیعی از باشگاه خبرنگاران به همراه تیم تصویر برداری خود برای دیدن بنده آمدند و اولین مصاحبه را از من در شبکه یک سیما و مجله خبری باشگاه خبرنگاران پخش کردند.

همین مصاحبه باعث شد همه مسئولین تنکابن برای برگرداندن من به سر کلاس درس تلاش کنند و من مجددا با انرژی بیشتر به ادامه تحصیل پرداختم که جا دارد از همین جا از آنها تشکر می کنم.

اشکورکیایی در پاسخ به سوال ما در خصوص آن کلیپ اشتراک گذاشته با کمی مکث و اندوه که گویای تداعی شدن خاطرات تلخ  است می گوید: دیدن آن کلیپ در آن دوران مرا به شدت آزرده خاطر می کرد حس خجالت و ناراحتی در تمام وجودم نقش می بست و دائما در ذهن می گفتم کاش این بار که با معلم روبرو شدم بپرسم چرا اینکار را کردید؟چرا؟؟؟؟

هنوز چند لحظه ای از گفتن این حرفهایش نگذشته بود که با صراحت گفت:در حال حاضر او را بخشیده ام و از طریق سایت شما به معلمم می گویم هرجا هستی موفق باشید و امیدوارم هیچگاه حضور خدا را در زندگی خود فراموش نکنید چون خدا ناظر کارهای همه ما است و بد خوب اعمال ما را می بیند.

زمانی که از تجربه بازیگری این جوان می پرسیم اشک ورکیای خاطرنشان می کند: مثل همه آدم ها آرزو داشتم بازیگر شوم اما حتی در خواب هم نمی دیدم که به این راحتی بتوانم وارد دنیای بازیگری شوم .

وی عنوان کرد: از صحنه و افرادش خیلی راضی بودم همه کمکم می کردند تا بتوانم به راحتی بازی کنم همه عوامل صحنه مرا می شناختن برخی کلیپ من رو دیده بودن و برخی دیگر همانند آقای تنابنده مرا در برنامه بهارنارنج که شب عید پخش شد دیده و به یاد داشتند.

اشکورکیایی اظهارداشت: چون اولین باری بود که با بازیگران معروف روبرو می شدم ابتدا خیلی سخت بود اما بعد از گذشت چند روز دیگر جو برایم عادی شده بود و من با دقت تمام به نحوه بازی سایرین نگاه می کردمتا زمانی که خودم جلو دوربین قرار گرفتم بتوانم به راحتی بازی کنم و اولین برداشت از بازی من به نظر سایرین و کارگران برداشت خوبی بود.

وی که اولین شب بازیگری خود را بهترین شب در طول زندگی ۱۷ ساله خود اعلام می کند افزود: قبل از این بازیگری آن کیلیپ را خودم نداشتم چون هر بار که آن را می دیدم اذیت می شدم اما در حال حاضر که آن کلیپ باعث موفقیت و بازیگری من شده در گوشی شخصیم از آن نگهداری می کنم و هر باری که به آن نگاه می اندازم نه تنها دیگر ناراحت نمی شوم بلکه خنده ام هم میگیرد.

 

3406796_951
عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد!

اشکورکیایی تصریح کرد: از خاطرات خوب در تصویر برداری فیلم پایتخت۳ می توانم از لحظه ای که درون آب رفتیم بود یاد کنم  یا آن قسمت از فیلم  که می گفتند گوشی داری برایم خیلی خنده دار بود چون مرا یاد کلیپ خودم “شیب بام” می انداخت.

وی درپایان در رابطه با برنامه هایی که برای آینده خود دارد گفت: می خواهم درس را ادامه داده و وارد دانشگاه شده تا در رشته هنر ادامه تحصیل بدهم  زیرا دوست دارم بازیگری را ادامه دهم و امیدوارم پیشنهادهای کاری دیگر نیز در زمینه بازیگری داشته باشم.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 07-91-221

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب