نسخه چاپی نسخه چاپی

یادداشت:

راستی؛ مدرک شهردار چه بود؟


تنکا نیوز: اواخر سال  ۸۹، با سپری شدن تنها چند روز پس از تودیع علی اصغر کبیری و معارفه احمد خوش قلب به سمت شهرداری  تنکابن، تب جدیدی از حرف و حدیث‌های مدیریتی در شهرستان بالا گرفت که بزودی به دو جناح موافق و مخالف بدل شد.

عده ای با نگرش به چشم انداز عملکرد خوش قلب در شهرداری شیرود، او را فردی موفق و البته مفید، برای تنکابن به حساب آورده و در مقابل عده ای به عدم توانایی و  کم تجربگی شهردار جدید در امور مدیریت شهری اشاره می نمودند.

احمد خوش قلب که دارای مدرک تحصیلی مهندسی عمران است، از سال گذشته و همزمان با انتصابش در سمت شهردار تنکابن، دست به کلنگ خیلی از پروژه های عمرانی در تنکابن شده که تا کنون خبری از سرعت امیدبخش آنها به گوش نرسیده است. پروژه هایی نظیر فاز چهارم بهسازی حاشیه چشمه کیله که درست در روز کلنگ زنی ساختمان جدید شهرداری، قول بهره برداری آن در دهه فجر سال ۹۰ داده شد، و با این سرعت اجرایی، امیدی بر افتتاح این طرح در بهمن سال جاری نمی رود.

پروژه های دیگری نظیر ساختمان جدید شهرداری تنکابن، که کلنگ آن بیش از یک سال پیش در فردوسی غربی به زمین خورده شد و هم اکنون خبری از ورود حتی یک کارگر و معمار در زمین آن منتشر نشده است. و یا طرح هایی مانند پارکینگ طبقاتی تنکابن واقع در خیابان خیام، پروژه کارخانه‌ی کمپوست در ارتفاعات دوهزار که با بارش اولین برف زمستانی، فروریخت و همینطور طرح سوله‌ی تمام نشدنی ورزشی پارک مادر و پروژه‌ی پل چهارم چشمه کیله که با توجه به اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی آن و پیشرفت روند اجرایی طرح و همچنین گذشت ۳ ماه از موعد شش ماهه شهرداری در افتتاح آن و همینطور عدم انحلال مشکلات تملک زمین های دو سمت پل، دل شهروندان تنکابنی را در امور “عمرانی” نسبت به شهردار وقت سرد کرده است.

جدا از توصیفات فوق نیست که علاقه و اصرار خوش قلب به اجرای طرح های بهسازی و فضای سبز شهرستان را نادیده گرفته و نمونه ای از آنان را مورد اشاره قرار نداد. طرح هایی همانند، نصب بنر های تبلیغاتی در سطح شهر، پیاده رو سازی فردوسی شرقی، گل کاری معابر و بلوارهای شهرستان، اجرای نور افشانی اعیاد و جشن ها، بهره برداری از بلوار خیابان گلین مقدم، نصب تندیس فردوسی در ابتدای بلوار فردوسی، تجدید خطوط عابرین پیاده و آسفالت تعدادی از کوچه های سطح شهر را می‌توان نام برد.

با این همه، مردم تنکابن هنوز شاهد وضعیت فوق ضعیف آسفالت بسیاری از خیابان های اصلی، پرچم های رنگ و رو رفته در سطح شهر و پرژکتور های سوخته و بدنه ی چند سال رنگ نشده ی پل چشمه کیله هستند.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در تلگرام

کد نویسنده: م . افشار

۶ نظر برای “راستی؛ مدرک شهردار چه بود؟” نوشته شده است.

 • شادمهر در ۱۵:۵۴ , ۲۱ مهر ۱۳۹۱ نوشت:

  از این شهردار کارهایی بیشتر از این انتظار نمیشه داشت.برای شورایی با این سطح فکر وسواد چنین شهرداری برازنده است.

 • امیرعلی در ۱۶:۴۴ , ۲۱ مهر ۱۳۹۱ نوشت:

  کارهای بزرگ را باید از آدمهای بزرگ انتظار داشت.این شهردار برای کارهای مهم ساخته نشده.فقط برای کارهای روزمره خوبه.ایشان درحد شهر تنکابن نیست.

 • سامان در ۱۶:۱۴ , ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ نوشت:

  شهردار تنکابن انصافا خیلی پرتلاش است و خوب کار میکند دفترچه عملکرد ۱۵ ماهه او نمونه کامل آن است

 • سیدی در ۱۸:۴۸ , ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ نوشت:

  متاسفم که فردی با این تجربه ی کم را بعنوان شهردار شهر بزرگی مثل تنکابن گمارده اند.البته یقینا حضور این فرد بی تجربه باعث راحت حیف و میل کردن بیت المال توسط افراد خاص میشده وگرنه بچه هم میدانست که خوش قلب توان اداره یک نانوایی را هم نداشت

 • نوروزى در ۲۲:۴۳ , ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  این شهردار در حدى هست از کبیرى خیلى بهتر است.

 • میلاد در ۷:۵۳ , ۱۲ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  جا داره اینجا از شهردار خوب تنکابن جناب مهندس خوش قلب تقدیر و تشکر کنم ایشان شهرداربسیار لایقی هستند

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب