نسخه چاپی نسخه چاپی

رییس جدید هیئت کاراته شهرستان تنکابن معرفی شد


تنکا نیوز: طی حکمی از سوی رییس هئیت کاراته استان مازندران حمید نامدار شاهی به عنوان رییس جدید هیئت کاراته شهرستان تنکابن معرفی شد.
علی سلطانی در این مراسم که روز چهارشنبه با حضور رییس اداره ورزش و جوانان و جمعی از پیشکسوتان ، مربیان ، داوران و قهرمانان این رشته برگزار شد ، با اشاره به افتخار آفرینی های ورزشکاران تنکابنی این رشته ورزشی در میادین مختلف ملی و بین المللی ، گفت : موفقیت کاراته کاهای تنکابنی در رقابت های ملی و بین المللی سبب شده تا این شهرستان به یکی از قطب های اصلی کاراته در مازندران تبدیل شود.
وی رشد ورزش کاراته در غرب مازندران را بسیار بالا دانست و افزود : باید نسبت به کشف و تربیت استعدادهای این رشته ورزشی تلاش مضاعفی نمود تا در آینده ای نزدیک شاهد افزایش کمی و کیفی قهرمانان این رشته ورزشی در سبک های مختلف باشیم .
رییس هئیت کاراته استان مازندران به برنامه های رییس جدید هیئت کاراته تنکابن اشاره کرد و اظهار داشت : از برنامه های ارائه شده بویژه در بحث فرهنگی استقبال می کنیم و امیدواریم با اجرای این برنامه ها آینده کاراته این شهرستان درخشان تر شود .
وی خاطر نشان کرد : با برنامه ریزی که در هیئت کاراته صورت گرفته در آینده نزدیک شاهد افزایش تعداد مربیان و ورزشکاران این رشته ورزشی خواهیم بود.
سلطانی از پیشکسوتان ، مربیان و قهرمانان این رشته ورزشی در تنکابن خواست تا با ایجاد نظم ، هماهنگی و تعامل بیشتر در راستای اهداف هیئت کاراته شهرستان گام بردارند.
وی یادآور شد : باید تمام تلاش خود را برای ارتقای این رشته ورزشی به کار گیریم تا بتوانیم قهرمانان جهانی همچون ابوذر طالقان غفاری که از افتخارات این رشته ورزشی در کشور ، مازندران و تنکابن است ، تربیت نماییم.
رییس جدید هیئت کاراته تنکابن نیز در این مراسم با اشاره به ظرفیت های این رشته ورزشی در شهرستان ، گفت : خوشبختانه با زحماتی که مربیان و ورزشکاران این رشته ورزشی داشته اند توانسته ایم در تمامی سبک ها عناوین قهرمانی را به دست آوریم و باید تلاش مضاعفی داشته باشیم تا بتوانیم این افتخار آفرینی ها را همچنان در سطح ملی ادامه دهیم .
حمید نامدارشاهی به ساماندهی سبک های این رشته ورزشی در تنکابن اشاره کرد و افزود : برای ساماندهی سبک های آزاد و کنترلی لازم است تا تیمی منسجم در هر دو رشته داشته باشیم .
وی اظهار داشت : در ماه های آینده با برگزاری رقابت هایی ، برترین های کاراته شهرستان در قالب دو تیم منتخب شهرستانی در بخش کاراته آزاد و کنترلی در سنین مختلف شناسایی خواهند شد.
رییس جدید هیئت کاراته تنکابن ، تصریح کرد : برای تک تک مشکلات این رشته ورزشی برنامه داریم و تلاش خواهیم کرد تا با رفع این مشکلات در راستای تحقق اهداف این هیئت گام برداریم.
وی از تمامی پیشکسوتان ، مربیان و قهرمانان این رشته ورزشی در تنکابن خواست تا این هیئت را در رسیدن به اهدافش یاری رسانند.
رییس اداره ورزش و جوانان تنکابن نیز گفت : با ساماندهی سبک های مختلف این رشته ورزشی می توانیم گامی موثر در جهت ارتقای ورزش کاراته برداریم .
روح الله امین شکوهی با بیان اینکه باید از همه ظرفیت های این رشته ورزشی در شهرستان استفاده شود ، افزود : با استعدادیابی و پرورش ورزشکاران این رشته ورزشی می توانیم در امر پشتوانه سازی جهت افتخار آفرینی های بیشتر تلاش نماییم .
وی اظهار داشت : باید از مربیان بومی که قهرمانان بزرگی را در عرصه های ملی و بین المللی پرورش داده اند قدردانی شود و از تجربیات آنها در عرصه های مختلف استفاده گردد.
رییس اداره ورزش و جوانان تنکابن همچنین برای هرگونه همکاری جهت ارتقای کاراته تنکابن اعلام آمادگی کرد.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

یک نظر برای “رییس جدید هیئت کاراته شهرستان تنکابن معرفی شد” نوشته شده است.

  • میلاد در ۱۴:۴۱ , ۷ آذر ۱۳۹۴ نوشت:

    چقدر خوب هستش که آقای فلاحتکار در اکثر مراسم حضور دارند. ان شاالله ایشون این اهتمام را در راستای وظایف خودشون که بسیار ناقص مونده داشته باشند.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب