نسخه چاپی نسخه چاپی

فرمانده انتظامی تنکابن:

سارقان کیف‌قاپ در تنکابن دستگیر شدند


تنکا نیوز: فرمانده انتظامی تنکابن، از شناسایی و دستگیری سارقان کیف‌قاپ و کشف اموال مسروقه به ارزش ۳۴ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش تنکا نیوز به نقل از روابط عمومی انتظامی مازندران، سرهنگ کیومرث ابراهیمی افزود: مأموران انتظامی کلانتری ۱۱ این فرماندهی در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع کیف‌قاپی دریکی از خیابان‌های شهر، سریعاً وارد عمل شده و به محل حادثه عزیمت کردند.

وی افزود: مأموران با حضور در محل حادثه در بررسی‌های اولیه دریافتند، دو سارق کیف‌قاپ با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت کیف‌دستی مردی حاوی پول نقد و چک به ارزش ۳۴ میلیون ریال را سرقت کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن خاطرنشان کرد: مأموران با انجام تحقیقات از مالباخته با دریافت مشخصات سارقان کیف‌قاپ، اقدامات اطلاعاتی و فنی را برای شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار قراردادند.

به گزارش تنکا نیوز سرهنگ ابراهیمی خاطرنشان کرد: مأموران در ادامه با شناسایی مخفیگاه متهمان با هماهنگی قضائی در عملیاتی غافلگیرانه متهمان را دستگیر کردند و اموال مسروقه را کشف کردند و متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب