نسخه چاپی نسخه چاپی

ستاد مرکزی دکتر محمد باقر قالیباف در غرب مازندران، آغاز بکار کرد


تنکا نیوز: پرویز عاطف مسئول ستاد مرکزی مردمی حامیان دکتر محمد باقر قالیباف، نامزد یازدهمین دوره ریاست جمهوری کشور، در شهرستان تنکابن در خصوص فعالیت این ستاد ضمن تبریک عید مبعث به مردم شریف تنکابن، اظهار داشت: ستاد مردمی حامیان دکتر فقالیباف از مدت ها پیش فعالیت خود را به صورت خود جوش در شهرستان تنکابن آغاز کرد و همزمان با شروع فعالیت های تبلیغاتی رمسی نامزد ها، ستاد مرکزی آن نیز با حضور مسئولین غرب مازندران آغاز بکار کرد.

وی افزود: با همکاری برادران و خواهران حامی دکتر قالیباف تاکنون بیش از ۷ هزار نفر در سامانه حامیان دکتر ثبت و اعلام امادگی کردند.

پرویز عاطف از استقبال گرم و پرشور مردم منطقه غرب مازندران در حمایت از دکتر قالیباف خبر داد و اضافه کرد: ستادهای انتخاباتی این نامزد، در مناطق شهری و روستایی تشکیل شده و  در حال فعالیت هستند. همچنین ستاد انتخاباتی دکتر قالیباف در بخش خرم آباد افتتاح و مورد استقبال مردم شریف و ولایی خرم آباد قرار گرفت.

مسئول ستاد مرکزی دکتر قالیباف در شهرستان های عباس آباد، تنکابن و رامسر پایان سخنان خود اذعان داشت: به دلیل ولایی بودن و عملکرد مثبت دکتر قالیباف در زمینه های عمرانی اقتصادی، اجرایی و نظامی و … مردم شهرستان تنکابن به صورت خود جوش علاقمندی خود را به انتخاب دکتر قالیباف اعلام کردند.

لازم به ذکر است، هواداران محمدباقر قالیباف در غرب استان مازندران می توانند، آخرین اخبار را در پایگاه اطلاع رسانی این ستاد مرکزی به آدرس ghalibaf-gharbmznd.blogfa.com مطالعه و پیگیری نمایند

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب