نسخه چاپی نسخه چاپی

سونامی سازندگی، این بار در خیابان مهر


تنکا نیوز: اخیراً چندیست که باب شده است ادارات دولتی برای خلف مواعید خود، رکود تعیین کرده و در شکستن این رکورد‌ها از هم پیشی گرفته و به رقابت می پردازند و البته چیزی که در این میان اندکی مورد توجه و اهمیت قرار نمی گیرد، نارضایتی و گلایه‌مندی شروندان است و در ادامه ی هر وعده‌ی تاخیر کرده‌ای یک عذر خواهی و “از من راضی باشید” می گذارند و شاید با کمال خونسردی حتی بخواهند خودشان را نماینده مردم در هر زمینه‌ای هم بکنند و البته قس علی هذا …

از بخت بد اهالی و سکنه ی خیابان مهر، این بار قرعه به نام آنها افتاده و ظاهرا تمام عوامل و شرایط دست به دست هم داده اند تا یک زندگی در شرایط سخت برایشان فراهم شود.

پروژه‌ی خطوط انتقال فاضلاب شهری و یا همان اِگو ی خودمان چند وقتی می شود که کلنگش بر آسفالت خیابان‌های تنکابن خورده و ظاهر قضیه این را نشان می دهد که این کلنگ در اوایل توانایی و تیزی خاصی نسبت به حال حاضر داشته و این حال و روز از انجام فی الفور! معابر اصلی نظیر خیابان جمهوری تا کوچه پس کوچه های شهر را شامل می شود.

و اما خیابان مهر که یک دورانی در تصاحب صفت “بالای شهر تنکابن”، با شهرک کریم آباد رقابت خاصی داشت، این ماه‌ها به یک خاکریز و البته گذرگاهی به مراتب ناپسندتر از راههای شوسه بدل شده است. طول اجرای طرح فاضلاب شهری و حفاری های این خیابان که قدمتی! بیشتر از یک سال دارد، اهالی این خیابان را به انجام امور هفتگی و روزانه‌ی جدیدی وادار کرده. اموری نظیر گردگیری‌های روزانه منزل، مراجعات هفتگی به جلوبندی سازی‌ها و البته مشاهده تابلو های “خیابان مسدود است / باقی مسیر را پیاده بروید”.

البته خالی از رعایت عدالت است که نگویم اداره آب و فاضلاب شهری تنکابن هم در طول این یک سال زحماتی زیادی را متقبل شده که از جمله‌ی آنها می توان به نصب پارچه نوشته هایی با مضمون “از همکاری و شکیبایی اهالی خیابان مهر تشکر می کنیم.” اشاره کرد.

در هر حال، ما هم برای اهالی این منطقه آرزوی صبر و شکیبایی می کنیم و امید داریم که در آینده‌ای نه چندان دور این سونامی های سازندگی به خطوط پایان و بهره برداری نزدیک شوند%خ

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: م . افشار

۲ نظر برای “سونامی سازندگی، این بار در خیابان مهر” نوشته شده است.

  • pooya در ۰:۴۱ , ۲ مهر ۱۳۹۱ نوشت:

    تا اونجایی که من اطلاع دارم شهرداری هزینه حفاری رو از افراد واداراتی که قصد حفاری درسطح شهر را دارند میگیره وبعد مجوز حفاری صادر میشه.با این حساب در وضعیت فعلی خیابان مهر.کوتاهی شهرداری درانجام آسفالت را نباید نادیده گرفت.

  • حسین در ۱۵:۳۵ , ۹ مرداد ۱۳۹۲ نوشت:

    با گذشت چندماه از آن طرح خیابان مهر خوب شده ولی مهر۱۶ هنوز خراب است تا جایی که قسمتی انتهای کوچه را که کنده بودند را آسفالت نکردند و همچنین ورودی کوچه۱۶/۳ افتضاح است و به سختی ماشین از آن عبور می کند همچنین جوی های انتهای کوچه بدون گنگ هست
    لطفا این موضوع را پیگیری کنید.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب