نسخه چاپی نسخه چاپی

غلامرضا مشایخی، نامزد نهمین دوره مجلس شورا اسلامی:

شرمنده خون شهدا هستم نه باندهای ثروت و قدرت


تنکا نیوز: غلامرضا مشایخی در جمع هزاران نفر از هواداران خود در کتالم گفت :دیگر زمان سعی و خطا نیست قولی به مردم می دهم که بتوانم در مدت زمان باقیمانده آنها را به جاهای قابل قبولی برسانم.

وی ادامه داد: فقط ۴ وعده زیر بنایی به شما عزیزان می دهم . اول : وضعیت اشتغال را در حوزه انتخابیه ام بهبود می بخشم. دوم : مردم منطقه از آب آشامیدنی ناسالم که باعث بروز بیش از ۶۰ درصد بیماری ها شده را رهایی می بخشم. سوم: پروژه استانی شد ن را مجدانه دنبال می کنم. چهارم : بحث کنار گذر شهرهای ساحلی را که دارد همانند کمربندی تنکابن به جنازه ای تبدیل می شود را دنبال خواهم کرد.

مشایخی در ادامه خطاب به مسو لان شهرستان اظهار داشت : فقط ۶ ماه پس ار انتخاب شدنم به شما عزیران مسئول فرصت خواهم داد تا خود را برای تلاش ۱۸ ساعته در طول شبانه روز آماده سازید ، در غیر این صورت باید جای خود را به فرد لایق تری بسپارید.

وی با اعتراض به پخش شبنامه علیه خودش در شهرهای غرب استان تصریح کرد : بر علیه من مطالب خلاف واقع به صورت شبنامه در شهر توزیع می کنند که بنده می دانم که چه کسی این کار ها را انجام می دهد.

به گرازش خبرنگار تنکا نیوز؛ وی در ادامه افزود : من حوصله سیاست زدگی و سیاسی کاری را ندارم و سر حقوق مردم  با هیچ باند و جناحی معامله نمی کنم و این خصلت من است و با هیچ باند قدرت و ثروتی نیستم که از آنها ترسیده و مرعوب آنها شوم فقط از شهدا و مردم خجالت می کشم.

غلامرضا مشایخی در پایان خاطر نشان کرد : وقتی در خیابان های شهر قدم می زنم ، نگاه خسته و معنادار این مردم را می بینم که زیر کوله بار سنگین تورم و گرانی و بی مدیریتی کمر خم کرده اند اما آنقدر نجیب هستند که تاکنون لب به اعتراض بازنکرده اند.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

یک نظر برای “شرمنده خون شهدا هستم نه باندهای ثروت و قدرت” نوشته شده است.

  • امیر کوهستانی در ۰:۳۳ , ۴ اسفند ۱۳۹۴ نوشت:

    ما از شما حمایت میکنیم

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۶ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب