نسخه چاپی نسخه چاپی

خبر فوری:

شریعت نژاد جلودار میاندوره ای مجلس، حیدری پیشتاز در شورای شهر


بنا بر گزارش خبرنگار تنکا نیوز مستقر در فرمانداری شهرستان تنکابن، سید ابراهیم هاشمی فرماندار ویژه شهرستان گفت: با توجه به انبوه آرا مأخوذه و حضور پرشکوه و بی نظیر مردم تنکابن در انتخابات ۲۴ خرداد، پرسنل معین در امر شمارش و جمع آوری و همینطور هیئت های نظارت و اجرایی، پس از طی مدت زمان استراحت، به روند جمع آوری و تدوین نتایج ادامه خواهند داد.

وی افزود: شمس الله شریعت نژاد تا این لحظه بیشترین آراء دریافتی از سوی مردم تنکابن را داشته و این در حالیست که هنوز تعدادی از صندوق ها وارد مرحله شمارش و جمع‌آوری نتایج نشده اند.

هاشمی تصریح کرد: آقایان ناصر حیدری، تقی پزشکی، کامبیز گلیجانی مقدم و مصطفی شاهپوری از جلوداران تصاحب آراء شورای شهر تنکابن بوده و با شرایط موجود احتمال تغییر وضعیت در نتایج وجود خواهد داشت.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

یک نظر برای “شریعت نژاد جلودار میاندوره ای مجلس، حیدری پیشتاز در شورای شهر” نوشته شده است.

  • شهرام سلیمانی در ۱۰:۴۶ , ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

    من برای فرماندار ویژه تنکابن بسیار متاسفم که بجای رواج احترام به قانون و حمایت از قانون پذیری با بی تفاوتی به تخلافات تبلیغات انتخاباتی آقای پزشکی ایشان را مورد حمایت قراردادند و ایشان بجای ابطال رای با این همه تخلف جزئ از منتخبین نیز شدند و….حال اکنون بدنبال حل معمای هنجار شکنی جوانان این مرز و بوم باشید …شما خود آموزش دهنده هستید.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب