نسخه چاپی نسخه چاپی

اختصاصی:

شریعت نژاد راهی بهارستان می شود / اعلام نتایج کل انتخابات مجلس


تنکا نیوز: ظهر امروز ۸ اسفندماه فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه تنکابن، رامسر و عباس آباد فهرست کل آرا ماخوذه ۱۳ داوطلب ورود به مجلس دهم شورای اسلامی را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار تنکا نیوز، بر اساس این گزارش شمس اله شریعت نژاد با کسب ۴۶۵۲۷ رای معادل ۳۴/۴ درصد کل آرا صحیح اخذ شده برای دومین بار به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

همچنین در ادامه این گزارش آمده آقایان علی شمس با کسب ۲۲۸۸۱ رای و غلامرضا مشایخی با اخذ ۱۸۵۰۰ رای، برابر با ۱۶/۹ و ۱۳/۶ درصد آرا به ترتیب رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

گفتنی است رستم زرودی با کسب ۱۶۹۰۵ رای، سید جلال نوری زاده با ۷۲۰۹ رای، جلال الدین حیدری با اخذ ۷۱۱۰ رای و علی پور آهنگر با کسب مجموعاً ۳۹۲۳ رای در سطح سه شهرستان، رتبه های چهارم تا هفتم را از آن خود کرده اند. به گزارش تنکا نیوز آقایان سلمان جورابراهیمیان با کسب ۳۲۵۳ رای، رضا شاهمرادی مقدم با اخذ  ۲۵۸۶ رای، سید یوسف هاشمی جیردهی با کسب ۲۱۷۲ رای و علی اوسط منتظری با ۱۹۸۷ در رتبه های هشتم تا یازدهم فهرست قرار گرفتند.
در پایان نیز آقایان اسداله جنت بوداغی و ابراهیم نوروزیان هریک با کسب ۱۶۹۳رای و ۳۷۹ رای در ردیف های دوازدهم و سیزدهم، معرفی شدند.

 

8464

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

۵ نظر برای “شریعت نژاد راهی بهارستان می شود / اعلام نتایج کل انتخابات مجلس” نوشته شده است.

 • محسن در ۱۵:۳۷ , ۸ اسفند ۱۳۹۴ نوشت:

  به کوری چشم شما اشبه‌التشابهات به داعش!

 • ابراهیم در ۱۵:۴۶ , ۸ اسفند ۱۳۹۴ نوشت:

  ضمن تشکر از عموم مردم و تبریک به جناب دکتر شریعت نژاد؛ توجه به موارد ذیل خالی از لطف نیست. ۱- اعتماد دوباره مردم به کاندیدایی خاص برای جناب شریعت نژاد فرصتی دوباره می آفریند تا در صورت کوتاهی در بعض زمینه ها در دوره قبل؛ اکنون که مجال خدمتگذاری فراهم آمده، جبران مافات نماید.
  ۲- مردم مناطق شمالی کشور بایستی ایمان داشته باشند که هر مدیری در هر جایگاهی نیاز به حمایت طولانی دارد تا بتواند کاری انجام دهد. یک دوره نمایندگی فقط صرف شناخت شریان های اصلی می گردد که در صورت ارتباط با آنان می توان بودجه مناسبی برای طرح های واجب الاجرا گرفت.

  اصفهان با جایگاه رفیعی که در اقتصاد و سیاست و ورزش و تاریخ ایران دارد ؛ برای چند دوره نمایندگانی نظیر حسن کامران و همسرش دارد. چرا که مردمش به نماینده شان اعتماد دارند. ۳- به سایر کاندیداها هم توصیه می شود از امروز رقابت به رفاقت تبدیل و همه پتانسیل هایی که می خواستند در صورت برگزیده شدن، صرف نمایند ؛ برای موفقیت آقای دکتر شریعت نژاد هزینه نمایند تا خیر دنیا و آخرت برایشان باقی بماند.
  پیروز باشید

 • ارش در ۱۵:۴۶ , ۸ اسفند ۱۳۹۴ نوشت:

  تبریک به مناسبت پیروزی قاطعانه آقای دکتر شریعت نژاد و مردم خوب تنکابن و حومه و اصلاح طلبان عزیز

 • کهبد (شهاب مدنی) در ۲۱:۲۸ , ۸ اسفند ۱۳۹۴ نوشت:

  به کوری چشم مردم چشم تنگ…خود همین سایت هم کم سنگ اندازی نکرد…پس بشینید و رشد اصلاحات و لیست امید رو ببینید تا دیگر سراغ تحریم ها و ارتجاع باز نگردیم….ملت ما دیگر به یاران جلیلی ها و نظامی ها و سپاهی ها اعتماد ندارد…پیش به سوی آینده ای سبز

 • امیر کوهستانی در ۱۷:۰۷ , ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ نوشت:

  امیدواریم شام نظر مردم را عوض نکرده باشد

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب