نسخه چاپی نسخه چاپی

اردشیر باقری زاده، عضو فعلی شورای شهر تنکابن:

شفاف عمل کنیم و نقد منصنفانه را بشنویم


تنکا نیوز: اردشیر باقری زاده ،اهل و ساکن تنکابن،متولد ۱۳۵۳ فرزند عبدالرسول که پدر اینجانب را به اسم رسول باقری می شناسند.در سال ۱۳۷۸ تحصیلات خود را در رشته عمران به پایان رسانیده و حدود ۱۴سال است که در رشته تحصیلی خود یعنی مهندسی عمران به کار اشتغال دارم.شش سال پیش با حسن اعتماد شما شهروند فهیم تنکابنی ،در دور سوم شورای شهر حضور یافته و نهایت تلاش خود را برای تبلور انچه که قبل از انتخاب شدن عرض کرده بودم بکار بستم.
خدمتگذاری در طول شش سال عمر شورای دوره سوم بی گمان افتخار بزرگی برای بنده بشمار میرود و امیدوارم تا در راه اعتلای شهرمان گامی هر چند کوچک برداشته باشم.
در دنیای کنونی ،بدون برنامه ریزی و مطالعات کارشناسی نمی توان به افق دور دست توسعه شهر در همه ابعاد ان خوشبین بود. از بحث گردشگری و صنعت توریسم که یکی از اصلی ترین منابع کسب درامدی برای شهرهای توریستی است ، واقعا چه میزان رشد اقتصادی تا به امروز نصیب تنکابن گردیده است؟در چه حد و اندازه بصورت طرح مطالعاتی همه جانبه نگر به صنعت توریسم و ایجاد زیر ساخت های لازم توجه شده است؟ گرچه یکی از بدیهیات داشتن شهرهای توریستی ،نگاه به جذب سرمایه گذار است ولی باید پذیرفت که برای ایجاد تمایل در سرمایه گذاران اول باید زیر ساخت های اساسی را ایجاد کنیم.توسعه راههای مواصلاتی درون و برون شهری ،اصلاح قوانین دست و پا گیر در شهرداری ها ،توسعه فضاهای فرهنگی و اجتماعی و مهمتر از همه نگاه جدی به بحث آموزش در تمام لایه های اجتماعی تنها بخشی و البته بخش مهمی در ایجاد زیر ساختها می باشد
شفاف عمل کنیم و همواره نقد منصنفانه را بشنویم و عمل گرا باشیم.اشتباهات را پذیرفته و در صدد رفع انها باشیم. تنها در این صورت هست که می توان به یاری و مدد شهروندان در اجرای امور شهر امیدوار بود. شرکت شهروندان در جلسات علنی شورا و به ویژه حضور رسانه های گروهی اصلی است که نه تنها در قانون بدان اشاره گردیده است بلکه لازم و مکمل در تصمیم گیری های شورا ی شهر می باشد
این جانب بر این باورم که با همدلی و برنامه محوری در شورای چهارم می توان درامد پایدار شهرداری را به چندین برابر افزایش داد.
آری می توانیم اگر بخواهیم.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

۲ نظر برای “شفاف عمل کنیم و نقد منصنفانه را بشنویم” نوشته شده است.

 • امين در ۱۵:۴۳ , ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  مدیر فنی:
  بنا به ارسال متعدد نظرات مختلف با اسامی متفاوت از یک رایانه و IP یکسان؛ متن پیام حذف شد . . .

  [اخطار به کاربر]

 • رضا-امين در ۱۷:۱۸ , ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ نوشت:

  باسلام،مدیریت محترم بخش فنى سایت تنکا نیوز با عرض احترام به حضور مى رساند که قاعدتاً اعضاى یک خانواده و یا کارکنان یک شرکت داراى اسامى مختلف و نظرات متفاوت مى باشند وجهت ارسال نظرات متفاوت از این مکانها نمى توان براى هریک از اعضاء یک IPتعریف و تهیه نمود و تا انجا که کامنت إرسال شده به سایت داراى نکات منفى و یا توهین    أمیز نباشد درج انها به تصور اینجانب  بدون أشکال مى باشد،أمید است عدم درج کامنت منتقدین به سایت دلیل دیکرى نداشته باشد،موفق باشید.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب