نسخه چاپی نسخه چاپی

نورالدین صمدی – کاندیدای شورای شهر تنکابن:

شورای جدید، کمر به تحول و خیزش شهرمان بسته است


بسم الله الرحمن الرحیم

تحقق شهری آباد در گرو انتخابی اصلح در ساختار مدیریت شهری ایست که شهروندان تنکابنی با تجلی اراده خود این امر را به منظر عموم درآورده اند. مردمی که بارها لیاقت والای خود را در کلیه امور به اثبات همگان رسانده اند.

قدردانی می‌کنیم از شجاعت تمام نامزدانی که هر یک با فهرستی طویل از برنامه‌های گوناگون تنها به جهت تحول عظیم شهرمان پا به عرصه رقابت انتخاباتی گذاشته و در این راستا خود را به کلیت شهر عرضه داشته‌اند.

و تبریک خاصی داریم خدمت همه منتخبین مردم که با نگرش خدمت به تنکابن و تنکابنی، ضمن وفاداری به تک تک آرا، کمر به تحول و خیزش شهرمان بسته و صرف نظر از میزان اعتماد کسب شده، خدمتی عادلانه و علی‌وار در توسعه شهر و رفاه شهروند داشته باشند و بی شک برای این عزیزان آرزوی توفیق خاص را از درگاه باری تعالی خواستاریم.

جا دارد سپاسگذاری کنیم از تمام دستگاه‌های اجرایی، نظارت و امنیتی-انتظامی، حتی پرسنل همیشه در زحمت شهرداری که عرصه را در زمینه تبلیغات و تحقق حضور پرشکوه مردم مهیا نموده و همینطور سپاسگذاری از تمام گرامیانی که ما را در این راه همراهی نمودند، خصوصاً معتمدین کسبه و بازار، پییشکسوتان میادین میوه و تره بار شهرستان که با وجود خود، ما را مورد عنایت مثال نزدنی خود قرار دادند.

من الله توفیق

نورالدین صمدی – کاندیدای دوره چهارم شورای اسلامی شهر تنکابن

۲۷/۳/۱۳۹۲

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب