نسخه چاپی نسخه چاپی

رئیس موسسه آموزش عالی آیندگان:

طراز مثبت فروشگاه بدون فروشنده محمد امین


تنکا نیوز: هوشنگ نحوی رئیس موسسه آموزش عالی آیندگان ضمن رو به رشد شمردن این موسسه گفت: هم‌اکنون این مرکز قریب به دوهزار نفر دانشجو در ۲۲ رشته تحصیلی داشته که در مقاطع کاردانی،کارشناسی مشغول به تحصیل بوده و در سال تحصیلی آتی نیز در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو پذیرش خواهد داشت.

وی  طی گفتگویی با خبرنگار”تنکا‌ نیوز” گفت: جهش علمی و فرهنگی از اولویت‌های این موسسه بوده.در این راستا اقدامات متفاوتی از قبیل برگزاری همایش‌های علمی‌ بازدیدهای پژوهشی، چاپ مقالات در نشریه های تخصصی و خبری صورت پذیرفته است.

وی تصریح کرد: این مرکز در راستای شناخت هر چه بیشتر دانشجویان فعالیت‌های فوق برنامه‌ای را اجرا و  اقدام به برگزاری سخنرانی ها و جلسات پرسش و پاسخ داشته که از نظایر آن می توان به برگزاری همایش‌های سالانه علمی و فرهنگی در این مرکز اشاره داشت .

نحوی خاطر نشان کرد: موسسه آیندگان دارای منشور اخلاقی خاص خود بوده که در جهت ارتقاء سطح خدمت گزاری، دانش و باور کلی به قشر محترم دانشجو قدم برمی دارد.

وی افزود: همواره سعی بر بهره وری از امکانات رفاهی شهرستان در اوقات فراغت دانشجویان بوده که از جمله‌ی آن می توان اقدام به تهیه بلیط های سینما ،عضویت در سالن های ورزشی و…. با تخفیفات بالای %۵۰ اشاره کرد.

رئیس موسسه آموزش عالی آیندگان گفت: همواره شعار جهش علمی و فرهنگی در قالب عمل بوده که در این راستا اقدام به راه اندازی فروشگاه دانشجویی “محمد امین” نموده که این مهم در سطح کشور عملی بی‌بدیل و منحصر به فرد بوده است.

وی افزود: بدون فروشنده بودن این فروشگاه، یکی از شاخصه‌های بارز آن بوده که در این شرایط دانشجو خود هم خریدار و هم فروشنده بوده است.در این فروشگاه فرد نیازمندی‌های خود را انتخاب کرده وجه آن را در صندوق واریز می نماید.

نحوی تصریح کرد : خوشبختانه در اولین انبار گردانی صورت گرفته، این فروشگاه به طراز مثبت رسیده که امید می رود در آینده نزدیک این امر در سطح کشور به صورت جامع و فراگیر در کلیه مراکز آموزشی اعم از کودکستان تا دانشگاه‌ها اجرا شود.

در ادامه گفتگو رئیس موسسه آموزش عالی آیندگان پیشبرد ارتقای سطح علمی مرکز را سر لوحه رفتار بر شمرد و گفت: هر ساله همایش‌های علمی پژوهشی در این موسسه برگزار گردیده که ششمین دوره همایش‌ها در اردیبهشت ماه سال جاری تحت عنوان “پیشرفت‌های نوین در علم مهندسی” صورت گرفته که ۲۲۸ مقاله از ۵۲۱ مقاله ارائه شده پس از داوری جهت ارائه بصورت شفاهی و یا در قالب پوستر پذیرفته شده اند.

وی خاطر نشان کرد: با یاری خداوند متعال همایش سال جاری با اقبال فرا ملی روبرو بوده که از جمله آن می توان به حضور شرکت کنندگانی از نروژ، باکو و اربیل عراق اشاره نمود.

در پایان نحوی از برگزاری پنجمین کنفرانس تحلیل و پوششی داده ها در این موسسه خبر داد و گفت: چهار کنفرانس قبلی آن در دانشگاه های برجسته کشور برگزار گردیده است که این به نوبه خود یک دستاورد رتبه عظیم علمی برای منطقه و شهرستان تنکابن محسوب می گردد.

شایان ذکر است، پنجمین کنفرانس تحلیل پوششی داده ها در شهریور ماه سال جاری به میزبانی موسسه آموزش عالی آیندگان، در شهرستان تنکابن  برگزار خواهد شد.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب