نسخه چاپی نسخه چاپی

در سفر دکتر حسینی به تنکابن مطرح شد:

عدم رضایت وزیر اقتصاد از روند اجرایی پل چهارم


تنکا نیوز: صبح امروز، ۱۸ اردیبهشت ماه، به دنبال سفر رئیس جمهور و هیئت همراه به استان مازندران و ورود دکتر حسینی، وزیر اقتصاد و امور دارایی بهمراه دکتر فاضلی رئیس سازمان فضایی کشور به تنکابن و بازدید از چندین پروژه عمرانی شهرستان، وی طی گفتگویی با متفاوت شمردن پروژه ها اظهار داشت: با توجه به تامین اعتبار لازمه برای پروژه پل چهارم  چشمه کیله و عدم وجود مشکلات اعتباری، طرح مورد اشاره روندبسیار ضعیفی را سپری می کند.

وی با شهری برشمردن پروژه پل چهارم، شهرداری را مسئول پیگیری روند اجرایی و مجری طرح خطاب کرد و گفت: این پروژه از اعتبار بایسته برخوردار می باشد.

حسینی در خصوص روند اجرایی طرح کنارگذر ساحلی گفت: با توجه به تلاش های استاندار و فرماندار شهرستان، این پروژه با مشکلات مالی روبرو نبوده، لیکن انتظار بیشتری از سرعت روند اجرایی طرح های بازدید شده می توان داشت.

وی خاطرنشان کرد: در دوره جاری عملیات عمرانی ملموسی در سطح شهر شاهد بوده ایم که نمونه بارز آن احداث کمربندی تنکابن است که بار سنگینی را از شانه ترافیک شهری برداشته و با توجه به روند رشد شهر، پروژه پل چهارم، که طرحی برای سال‌های آتی می باشد، در دستور کار قرار گرفت.

وزیر اقتصاد ضمن اشاره به انجام عملیات اجرایی نیروگاه زباله سوز نوشهر افزود: این نیروگاه توانایی بازدهی در افق ۱۰ ساله برای پذیرش زباله های سطح تنکابن را خواهد داشت.

حسینی در گفتگو با خبرنگار تنکا نیوز گفت: آغاز عملیات اجرایی مرکز تحقیقات فضایی مازندران در ارتفاعات سه هزار، نوید یک جایگاه ویژه برای شهرستان را در برداشته است و اثراتی به طبع فرا منطقه ای خواهد داشت.

در پایان، وی تصریح کرد: پروژه جاده الموت – تنکابن یکی از بزرگترین پروژه های ملی بوده که با پیگیری های صورت گرفته؛ هم اکنون دو کارگاه عملیاتی در این طرح مشغول به فعالیت هستند.

 

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب