نسخه چاپی نسخه چاپی

فرماندار ویژه تنکابن:

عزم دولت برای تکمیل پروژه های نیمه کاره تنکابن جدی است


تنکا نیوز: معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن با بیان اینکه متأسفانه به علت بی‌توجهی پروژه‌های بسیاری تعریف شده و در دستور کار قرار گرفته است، از عزم جدی دولت برای اتمام پروژه های نیمه کاره خبر داد.

به گزارش تنکا نیوز به نقل از مهر، سید امیر حسینی جو ظهر شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان تنکابن با اشاره به مدیریت و توان اجرائی مدیران در دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی از عامل انگیزه به عنوان مهمترین عامل موفقیت مسئولان و مدیران در آن زمان یاد و تأکید کرد: این انگیزه باید در بین مدیران ایجاد شود تا سبب تقویت توان دستگاهها و عامل حرکت و اشتیاق مسئولان در انجام امور محوله شود.

حسینی جو در مورد فعالیت مسئولان در حوزه‌های بخش شهرستان گفت: مسئولان در این حوزه ها نباید تنها به ریاست و مدیریت خود در سازمان و اداره اکتفا کنند، بلکه باید تلاش کنند تا مشکلات شناسایی و آسیب شناسی شود و با پیگیری مستمر در جهت رفع آن برآیند.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن، عدم اعمال مدیریت جزیره‌ای و توجه به مدیریت متمرکز در شهرستان را رمز موفقیت در مدیریت شهری برشمرد و خاطرنشان کرد: همه نهادها از بدنه دولت هستند و همه دستگاهها باید با همکاری و مشارکت در رفع و حل مشکلات اقدام کنند.

حسینی جو با اشاره به این مطلب که دستگاههای اجرایی باید تا حد امکان از تشکیل پرونده در دستگاههای قضایی پرهیز کرده و حتی الامکان مسائل در فرمانداری مطرح و حل و فصل کنند، افزود: دولت در شرایط متعارف و معمول نیست و با توجه به مشکلات منطقه و جهان، در شرایط بسیار سختی قرار داریم و باید با کمک و مشارکت هم، فضایی را فراهم کنیم که تا به سمت ایجاد شرایط مطلوب و مناسب حرکت کنیم.

معاون استاندار مازندران در ادامه یادآور شد: کارشناسان موجود در مرکز استان هیچ برتری بر کارشناسان و متخصصین شهرستان ندارند و نباید برای هر امر کوچک و موضوعی انتظار رفتن به مرکز استان و کسب نظر از کارشناسان استان را داشت.

وی با تأکید بر پرهیز از موازی کاری در ادارات و دستگاه‌های دولتی، از کوتاه کردن چرخه اداری موجود در ادارات و فرمانداری یاد کرد و گفت: اکثر مراجعه مردم به فرمانداری و بخشداری شهرستان است و از مسئولان و مدیران می خواهم، به همان اندازه که در حفظ جایگاه مدیریت خویش تلاش می کنند در انجام امور محوله و وظایف خویش نیز به همان میزان تلاش و همت کنند تا شاهد حل مشکلات منطقه باشیم.

حسینی جو تأکید کرد: امسال پروژه جدیدی را تعریف نخواهیم کرد ولی این بدان معنی نیست که مدیران فعالیتهای عمرانی و توسعه‌ای خود را تعطیل کنند، بلکه از مدیران می‌خواهم شأن و منزلت مردم را حفظ و در جهت حل مشکلات آنان تلاش کنند.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن در پایان با اشاره به مدت زمان کوتاه مدیریت شهید رجایی در دوران ریاست جمهوری و رمز ماندگاری و موفقیت وی، خدمت به مردم و تلاش در جهت رفع مشکلات آنان را از رموز موفقیت مسئولان دانست و از مدیران منطقه خواست، نظم و انضباط و اخلاق را سرلوحه کار خویش قرار دهند.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 07-91-221

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب