نسخه چاپی نسخه چاپی

با استفاده از تکنولوژی سونار:

عملیات جست‌وجوی سرنشینان هواپیمای تفریحی ادامه دارد


تنکا نیوز: مدیرکل مدیریت بحران مازندران گفت: دور جدیدی از عملیات زیرسطحی برای یافتن سرنشینان هواپیمای تک‌موتوره رامسر که دوشنبه هفته گذشته در دریا سقوط کرده بود، از طریق شناور مجهز به «سونار» آغاز شده و نیز این عملیات در پهنای ۲۰ و عمق ۵ کیلومتر در سواحل دریای خزر ادامه خواهد داشت.

به گزارش تنکا نیوز، رستم زرودی امروز در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: صبح امروز نشستی با حضور علی نبییان معاون عمرانی استاندار مازندران و هیئت همراه، اعضای ستاد بحران در شهرستان‌های تنکابن، عباس‌آباد و رامسر در شهرداری تنکابن تشکیل شد.

وی ادامه داد: در این جلسه، اطلاعاتی از هیئت‌ نجات غریق، دریابانی و غواصی که در عملیات جست‌وجو شرکت داشتند، دریافت شده و بر مبنای آن نیز عملیات جدید برنامه‌ریزی شده و مقرر شد تا شناور مجهز به دستگاه ردیاب زیردریایی (سونار) همچنان به کار خود ادامه دهد.

مسئول هدایت عملیات جست‌وجوی سرنشینان هواپیمای تک‌موتوره رامسر، عنوان کرد: علاوه بر این، صیادان بومی نیز بر مبنای برنامه‌ریزی‌های انجام شده، اقدام به پره‌کشی می‌کنند که صبح امروز نیز دماغه هواپیما در رودخانه شیرود تنکابن توسط صیادان پیدا شد و تحویل فرودگاه رامسر داده شده است.

مدیرکل مدیریت بحران مازندران با بیان اینکه هنوز به هدف اصلی خود نرسیدیم، اذعان داشت: امروز موج دریا نسبت به دو روز گذشته فروکش کرده و امیدواریم بتوانیم با قدرت بیشتری کار کنیم.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 07-91-221

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب