نسخه چاپی نسخه چاپی

اختصاصی:

فرمانداران شهرستان‌های تنکابن و عباس آباد جابجا شدند


تنکا نیوز: در روز جاری طی احکامی جداگانه از سوی استانداری مازندران، سید امیر حسینی‌جو فرماندار سابق عباس‌آباد در سمت فرمانداری ویژه شهرستان تنکابن و همچنین سید ابراهیم هاشمی به فرمانداری شهرستان عباس‌آباد منتصب شدند.

به گزارش خبرنگار تنکا‌نیوز، آیین معارفه هاشمی صبح امروز در محل فرمانداری عباس‌آباد برگزار شد که با حضور علی‌رضا یونسی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران همراه بوده مشابه این مراسم بعدازظهر روز جاری در فرمانداری ویژه شهرستان تنکابن برگزار و حسینی‌جو رسماً به عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان منتصب و معرفی گردید.

سید امیر حسینی‌جو که پیشتر بر صندلی‌هایی همچون، شهرداری سلمانشهر، معاونت سیاسی‌ فرمانداری ویژه تنکابن و بخشداری عباس‌آباد تکیه زده بود، از قریب به ۲ سال پیش در سمت فرمانداری شهرستان عباس‌آباد مشغول به خدمت بوده است.

در این آئین، علیرضا یونسی به تشریح برخی از معیارهای دولت تدبیر و امید پرداخت و اذعان داشت: یکی از این معیارها اینطور است که باید شخصیت‌هایی در حوزه نمایندگی‌های سیاسی دولت در شهرستان‌ها مسئولیت ارشد را برعهده بگیرند که خطوط مشی و فکری این دولت را قبول داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران ضمن اشاره به جابجایی دو فرماندار افزود: جابجایی یک امر طبیعی بوده و ما یقیین داریم که ثمره این تصمیم  به ۲ شهرستان عباس آباد و تنکابن خواهد رسید.

همچنین در ادامه این مراسم سید ابراهیم هاشمی با اشاره به فعالیت ۴ ساله خود در این سمت گفت: در طول این دوره ما ۲ مرحله از انتخابات در قالب‌های مجلس شورای اسلامی و انتخابات ریاست جمهوری را به اجرا در آوردیم که به نوعی به گسترده‌ترین انتخابات جمهوری اسلامی ایران از انقلاب اسلامی تا کنون بوده است.
فرماندار سابق تنکابن همچنین یادآور شد: این فرمانداری در حوزه اجرا و در طول چهار سال گذشته امور عمرانی خوبی را به سرانجام رساند که اگر این پروژه‌ها در گذشته کلنگ می‌خوردند می توانستند با هزینه‌ای به مراتب پائین‌تر به اجرا در‌بیایند. 5425

 

با مردم باید شفاف و صادق باشیم

سید امیر حسینی‌جو در ادامه این آئین ضمن اشاره به نام‌گذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری با عنوان “دولت و مردم، همدلی و هم زبانی”، موفقیت را حاصل رعایت این اصل از سوی مسئولین و مردم برشمرد و اظهار داشت: همدلی و همزبانی در میان ما نبایست در حد نصب بنرها، سخنرانی‌ها و شعارها خلاصه شود؛ چرا که با شناخت نهادها و ارگان‌های مختلف از هم و قرارگیری آنها در کنار یکدیگر مطمئناً به نتیجه مطلوب خواهیم رسید.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تنکابن خاطر نشان کرد: دولت تدبیر و امید بنای خود را بر صداقت و راستگویی گذاشته و این امری خواهد بود که بطور جد در حوزه شهرستان رعایت خواهد شد. وی همچنین افزود: مردمی که در تمامی صحنه‌های مختلف اعم از راهپیمایی یوم ا… ها تا انتخابات در کنار دولت و نظام هستند، حق آگاهی از تمام نکات نمایندگی عالی دولت را دارند و ما می‌بایست با مردم، شفاف، صادق و راستگو باشیم و چیز پوشیده‌ای از آنها نداشته باشیم.

حسینی‌جو در ادامه به سابقه درخشان شهرستان تنکابن در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی اشاره‌ای داشت و تصریح کرد: همگی ما باید در حفظ این جایگاه ویژه تلاش کنیم و در این راه قدم برداریم.

 

 

 

 

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 07-91-221

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب