نسخه چاپی نسخه چاپی

در پی انتشار شایعات گسترده در تنکابن:

فعلا هیچکس به ائتلاف ناب اضافه نشده است


طی ۲ روز گذشته چندین نفر از کاندیداهای محترم شورای شهر تنکابن برای پیوستن به ائتلاف ناب اعلام آمادگی نمودند

تنکا نیوز به نقل از سایت ماهنامه شمیم شمال: ائتلاف ناب با تشکر از حمایت قاطع مردم طی چند روز گذشته، هرگونه اضافه شدن کاندیداهای دیگر را به این مجموعه تکذیب کرد.

سیدجلال نوری زاده، معاون سابق مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: طی ۲ روز گذشته چندین نفر از کاندیداهای محترم شورای شهر تنکابن برای پیوستن به ائتلاف ناب اعلام آمادگی نمودند، اما از انجا که این ائتلاف بر اساس یک سری موازین بنیادین بنا نهاده شده است، در این فرصت اندک نمی تواند نسبت به ورود سایر افراد تصمیم گیری کند. هر چند رایزنی ما با یکی از کاندیداهای محترم که به عقاید ما نزدیک است، همچنان ادامه دارد.

وی تصریح کرد: ائتلاف ناب پس از جلسات متداوم طی چند ماه گذشته و رایزنی با بسیاری از کاندیداهای محترم شورای شهر به اجماع فعلی رسیده و این ائتلاف ماحصل کارگروهی جمعی از دلسوزان تنکابن است که هدفی جز ساختن تنکابن و سرفرازی مردم تنکابن ندارد.

مهدی اکبری ثانی، (استاد دانشگاه در رشته معماری) نیز تصریح کرد: هدف از این ائتلاف هرگز رای جمع کردن برای یکدیگر نبوده و نیست، این اجماع پس از جلسات متعدد،  تنها برای آن محقق گردید که خدمت صادقانه را سرلوحه کار خویش قرار دهیم.

وی تصریح کرد: این اجماع فقط محصول توافق بنده، آقای نوریزاده و مهندس باقریزاده نبوده و کارگروه‌های تخصصی و افراد بسیاری، معیارهایی را مدنظر قرار دادند و اینک ما ۳ نفر دست در دست یکدیگرنهاده‌ایم تا طی ۴ سال آینده بتوانیم گامی بزرگ برای آبادانی تنکابن برداریم.

اردشیر باقریزاده، عضو فعلی شورای شهر تنکابن نیز گفت: با تشکر از تمام کاندیداهای محترم شورای اسلامی شهر و مردم شریف تنکابن که طی ۲ روز گذشته ما را مورد لطف و محبت قرار دادند، باید عرض نمایم که متاسفانه روز گذشته برخی عزیزان با ارسال پیامک جمعی، سعی در ایجاد شبهه در انظار عمومی داشتند، که بنده توصیه می نمایم، با تحقیق و تفحص در شکل گیری این ائتلاف، با نگاهی دیگر به موضوع بنگرند.

وی تصریح کرد: بنده تا اخر با آقایان نوریزاده و اکبری ثانی هستم و پیامک‌هایی مبتنی بر همراهی اینجانب با عزیزان دیگر جعلی است.

وی افزود: ما بر اساس یک سری اصول و عقاید مشخص با یکدیگر به اجماع رسیده ایم و معتقد به اصلاح وضعیت فعلی تنکابن هستیم. معتقدیم که جایگاه مردم بسیار بالاتر از شرایط حال حاضر است و ایمان داریم که به تنهایی نمی‌توان بر مشکلات فائق شد. بنابراین با برنامه‌ریزی اصولی وارد عرصه شده و برای بسیاری از مشکلات شهری راهکار ارائه داده ایم.

باقری زاده یادآور شد: امیدوارم افراد شایسته دیگری نیز علاوه بر ائتلاف ناب وارد شورای شهر شوند که دغدغه مردم را داشته باشند.

این عضو شورای شهر تنکابن در پایان گفت: امیدوارم به برنامه کاندیداها رای داده شود، زیرا در این صورت اعتقاد دارم هوای شهر تازه خواهد شد. خوشبختانه در این دوره افراد متخصص و تحصیلکرده فراوانی وارد عرصه شده اند که البته این امر انتخاب مردم را سخت‌تر می‌کند، ولی از سوی دیگر امیدها را زنده نگاه میدارد که فردایی روشن‌تر و بهتر خواهیم داشت.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب