نسخه چاپی نسخه چاپی

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن مطرح کرد:

قرارگیری بحث ساماندهی زباله در اولویت برنامه های شورا


تنکا نیوز: سید ابراهیم هاشمی فرماندار ویژه شهرستان تنکابن با اشاره به خدمات شایسته دوره سوم شورای شهر تنکابن، اظهار داشت: حقیقتاً دوره گذشته یک دوره طولانی شش ساله بوده که با صبوری، تلاش مظاعفی در جهت رشد و تعالی شهر تنکابن داشته است.

به گزارش خبرنگار تنکا نیوز، معاون استاندار مازندران، از نگاه خود، نظام مقدس جمهوری اسلامی را در راس نظام های سیاسی دنیا قلمداد کرد و گفت: اگر ما یک مطالعه اجمالی به قانون اساسی کشور داشته باشیم، در می یابیم که از سر تا ذیل همه اقدامات، منوط به نظرات و آراء مردم می باشد.

فرماندار ویژه شهرستان تنکابن در مراسم تحلیف دوره چهارم شورای شهر، اقدامات دوره گذشته را خوب و متمایز خواند و افزود: دکتر حسینی، وزیر اسبق اقتصاد و امور دارایی، در راستای بهبود سطح کیفی شهر و شهرستان، حمایت های قابل تقدیری را به منطقه و شهر عنایت داشته اند.

وی با طرح بحث ساماندهی زباله در شهرستان و بیان موضوع کارخانه زباله سوز تنکابن، تصریح کردک در این راستا مذاکراتی با کارشناسان قرارگاه سازندگی خاتم الاوصیا (ص) صورت گرفته که طی آن مقرر شد زمین و محل احداث نیروگاه از جانب شهرستان مهیا شود.

هاشمی با بیان ارز ریالی این زمین به حدود ۱ میلیارد تومان، یاد آور شد: در این خصوص آگهی هایی منتشر و سرانه هر بخش از شهرستان برآورد شده است.

وی در پایان موضوع زباله و ساماندهی آن را در کشور و جهان مورد توجه ویژه خطاب و خاطر نشان کرد: امید می رود، این موضوع مورد توجه جدی و پیگیری مستمر شورای دوره جدید قرار گیرد.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 07-91-221

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب