نسخه چاپی نسخه چاپی

در همایش بزرگ حامیان مردمی محمدباقر قالیباف در تنکابن مطرح شد:

مدیریت قالیباف قرار نیست مدیریت روزمره باشد


تنکا نیوز: دکتر قاسم احمدی لاشکی نماینده معین مردم شهرستا نهای تنکابن ، رامسر و عباس آباد در خانه ملت در همایش  حامیان دکتر محمد باقر قالیباف در مسجد جامع تنکابن گفت : تاکیدات مقام معظم رهبری بر مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای است و همه ما باید تلاش خود را در این راستا متمرکز کنم.

وی افزود : در طول تاریخ انقلاب اسلامی همواره فراز و فرود های بسیاری در زمینه های مختلف داشتیم و دولتمردانی  پای کار آمدند و خدماتی را برای کشور انجام دادند اما در این میان خدمات برخی از این دولتمردان چون رجایی با وجودیکه فقط یک ماه در راس دولت بود ، جاودانه شد و این مهم بواسطه مدیریت درست وی و مرد عمل بودنش محقق شد.

به گزارش تنکابن نیوز به نقل از ستاد مرکزی حامیان مردمی محمدباقر قالیباف در غرب مازندران، احمدی اضافه کرد : وضعیت اقتصادی کشور در حال حاضر دچار افسار گسیختگی در بازار و عدم کنترل بر گرانی مواجه است و بیکاری جوانان را بوفور در جامعه مشاهده می کنیم و اگر امروز از دکتر محمد باقر قالیباف سخن می گوییم بدان جهت است که مردم از سیاست زدگی خسته شدند و در شرایط کنونی کشور ،مرد م ایران به مرد عمل و فردی که کار جهادی کرده باشد نیاز دارند که این خصوصیات مهم در دکتر قالیباف وجود دارد.

وی در ادامه گفت: مدیریت دکتر قالیباف قرار نیست مدیریت روز مره باشد بلکه وی با تدوین برنامه های خود در قالب ۱۶ هزار صفحه با عنوان دولت آینده افقی روشن را برای مردم ایران رقم خواهد زد.

این مقام مسئول اذعان داشت : تدوین این کتابچه ۱۶ هزار صفحه ای به معنای برنامه محور بودن دکتر قالیباف است و امروز ما به مدیری نیاز داریم که کار آمد و دلسوز بوده و در عین حال پایبند به ارزشها و خون شهدا باشد که دکتر قالیباف نمونه بارز این ویزگی های ارزشی است.

وی در ادامه با بیان این مطلب حمایت  نمایندگان مجلس از دکتر قالیباف ، بطور قطع دلیلی محکم دارد و این دلیل همانا برنامه محوری و مدیریت درست دکتر قالیباف در زمینه های مختلف است.

احمدی در بخش دیگر سخنان خود ،به محرومیت های غرب مازندران اشاره کرد و افزود:  متاسفانه با وجود همه مشکلاتی که در غرب مازندران وجود دارد ، اما هر زمان کمکی به این منطقه شد ، نوک پیکان شرق مازندرانی به سمت ما نشانه رفت و این امر عاملی مضاعف شد تا بشدت پیگیر تاسیس استان مازندران غربی باشم.

وی در پایان سخنان خود تاکید کرد : اگر امروز قالیباف توانست به نحوی شایسته ۱۲ میلیون نفر را در تهران بزرگ به نحو شایسته اداره کند ، شکی نداریم که دکتر قالیباف با قانون مداری خود می تواند رییس جمهوری موفق باشد.

 

به نقل از: ستاد مرکزی حامیان مردمی محمدباقر قالیباف در غرب مازندران

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب