نسخه چاپی نسخه چاپی

با حضور معاون عمرانی استاندار:

مراسم کلنگ زنی پل چهارم و افتتاح پل واچک


به گزارش خبرنگار تنکابن ۲۴:

مراسم کلنگ زنی پل چهارم و افتتاح پل واچک با حضور مهندس عیسی هاشمی معاون استاندار و دکترسیدابراهیم هاشمی فرماندار تنکابن حجت الاسلام و المسلمین سید داود شاهچراغی امام جمعه تنکابن به همراه مسئولین ادارات، احمد خوش قلب شهردار تنکابن و اعضای شورای اسلامی شهر تنکابن روز چهارشنبه ۴/۵/۱۳۹۱ برگزار شد.

در این مراسم عیسی هاشمی معاون عمرانی استاندار ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و تقدیر از شهردار و شورای شهر تنکابن به جهت اجرای این مراسم اظهار داشت وحدت و یکپارچگی در شورای شهرها مقدمات توسعه شهری را در پی دارد. وی تصریح کرد مدیریت یکپارچه شهری که در راس آن امام جمعه و فرماندار قرار دارد می بایست با همفکری یکدیگر تعامل مثبتی را در قالب نگاه سیستمی ایجاد کنند تا به سمت توسعه شهری حرکت نماییم. هاشمی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص دورنمای ساخت ایرانی آباد همراه با قدرت سازندگی از منظر جهانی تاکید کرد معنی و عمق این حرف مقام عظمای ولایت این است که باید تلاش کرده تا از همه ی ظرفیت های موجود کشور در شهرها استفاده نماییم تا قدرت سازندگی بهتر دیده شود. معاون عمرانی استاندار گفت در استان مازندران ۵۶ شهر وجوددارد که از این تعداد ۴۸ نفر از شهرداران تحصیلاتی مرتبط با امور شهری دارند و همین امر در آینده باعث رشد و توسعه ی شهرهایمان می شود.

وی بیان نمود اجرای پل چهارم چشمه کیله تنکابن در مدت ۶ماه توانایی بالای شهردار را نشان می دهد. وی گفت در ساخت و اجرای سازه های عمرانی استان به مرز خودکفایی رسیده ایم. تنها در ساخت صدهای بتنی و خاکی باید مهندسین استانی تقویت شوند. هاشمی تاکید کرد با بهره برداری از پل چهارم چشمه کیله در آینده معضل ترافیک شهری تنکابن حل می شود.

معاون عمرانی استاندار ضمن قدردانی از دکتر حسینی وزیر اقتصاد و دارایی به جهت توجه ویژه به استان مازندران گفت بهره گیری از معادن غنی ، ایجاد کارخانه ها و صنایع بزرگ تعیین کننده در این منطقه و بحث توریسم درمانی در بهداشت درمان غرب استان ظرفیت های لازم وجود دارد و باید از این ظرفیت ها در جهت کاهش نرخ بیکاری ارتقاء و توسعه غرب استان استفاده کرد. وی در پایان گفت صنعت گردشگری امروزه به عنوان اقتصاد پاک- سالم و با بهره وری بالا در دنیا مطرح است و در کشور ماهم باید به صورت ویژه از این صنعت استفاده شود.

 

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

یک نظر برای “مراسم کلنگ زنی پل چهارم و افتتاح پل واچک” نوشته شده است.

  • هادی در ۰:۲۵ , ۲۴ آذر ۱۳۹۱ نوشت:

    کو این توانایی زیادشهردار؟شش ماه زمان اجرای پل داره تمام میشه هنوزپایه های پل هم زده نشده.این شهردار اجرای پل چوبی رو هم نمیتونه مدیریت بکنه.

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب