نسخه چاپی نسخه چاپی

نائب رئیس شورای شهر تنکابن خبر داد:

مراکز خرید زباله و ضایعات در حاشیه شهر تنکابن جمع آوری خواهند شد


تنکا نیوز: نائب رئیس شورای اسلامی شهر تنکابن از پلمپ کردن سایت های غیر قانونی خرید و فروش زباله خشک و ضایعات فلزی واقع در حاشیه کمربندی و دیگر نقاط شهرستان خبر داد.

به گزارش تنکا نیوز به نقل از تنکابن۲۴؛ نائب رئیس شورای اسلامی شهر تنکابن در راستای ساماندهی هر چه بهتر جمع آوری زباله های خشک و تر تولید شده در شهرستان تنکابن، از پلمپ کردن سایت های غیر قانونی خرید و فروش زباله خشک و ضایعات فلزی واقع در حاشیه کمربندی و دیگر نقاط شهرستان خبر داد.

علیرضا فلاحتکار در گفت‌وگو با تنکابن ۲۴ اظهار داشت: چندی پیش و در راستای نشستی با دادستان محترم و قضات دادگستری شهرستان تنکابن معضلات ناشی از فعالیت غیر قانونی سایت‌های خرید و فروش زباله خشک و ضایعات فلزی و ایجاد پایگاهی برای تجمع افراد معتاد و کارتن خواب و و منشاء بروز بسیاری از ناهنجاری های رفتاری در این مراکز تشریح و مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود در پایان این دیدار؛ حکم قضایی برای جمع آوری و پلمپ چند مرکز از سوی دادستان محترم شهرستان صادر و مقرر شد به محض اجرای این طرح؛ نیروی محترم انتظامی با همکاری واحد سد معبر شهرداری و شورای شهر برای جمع آوری و پاکسازی سایت های غیر قانونی خرید و فروش ضایعات در شهرستان تنکابن اقدام کنند.

نائب رئیس شورای شهر تنکابن در ادامه گفت‌وگو افزود: اجرای این طرح یک پروسه زمان بر و احیانا پر تنش خواهد بود چرا که علاوه بر اماکن مشخص و معین که در راستای خرید و فروش زباله خشک و ضایعات فلزی اقدام می کنند افراد دوره گرد و بسیاری از خودروهای وانت بار نیز در حاشیه شهر و روستای شهرستان به این کار مبادرت می ورزند که جمع آوری این موارد بازه زمانی طرح را بیشتر خواهد کرد.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 07-91-221

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب