نسخه چاپی نسخه چاپی

شهردار تنکابن:

مردم رغبتی به استفاده از پارکینگ نشان نمی دهند


تنکا نیوز: در این شهر چندین پارکینگ با ظرفیت بیش از هزار دستگاه خودرو وجود دارد اما متاسفانه بسیاری از شهروندان خودروهای خود را در بیرون از پارکینگ ها و در کنار خیابان ها پارک می کنند.

به گزارش تنکا نیوز عقیل عشوری روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه استفاده از پارکینگ برای مردم باید به فرهنگ تبدیل شود افزود : کاهش بار ترافیکی در تنکابن بویژه در بافت مرکزی شهر نیازمند همکاری و مشارکت همه شهروندان است.
وی اظهار داشت : بخشی از این بار ترافیکی مربوط به ایستگاه های برون شهری است که تلاش داریم تا با مکان یابی جدید همه این ایستگاه ها را به خارج از شهر انتقال دهیم.
عشوری با بیان اینکه توقف خودروها در کنار خیابان ها باعث ایجاد ترافیک در بافت مرکزی شهر و هدر رفتن وقت و انرژی مردم می شود ، خاطر نشان کرد : تعدادی تابلوی راهنمایی و رانندگی حمل با جرثقیل در خیابان های امام خمینی (ره) و طالقانی نصب شده اما برخی شهروندان با بی اعتنایی نسبت به این تابلوها اقدام به پارک خودروهای خود در کنار خیابان ها می کنند و اگر آتش سوزی در این مناطق صورت گیرد به واسطه تعداد زیاد خودروها ، مهار آن بسیار مشکل خواهد بود.
شهردار تنکابن بر ضرورت تامین زمین جهت پارکینگ در مجتمع های تجاری بدون پارکینگ در این شهر تاکید کرد و بیان داشت : بر اساس قانون اگر مجتمع های بدون پارکینگ تا شعاع ۱۵۰ متری ، زمین برای پارکینگ خودروها تامین نکنند ، شهرداری پایان کار برای آنها صادر نخواهد کرد.
وی از شهروندان خواست تا هرگونه پیشنهادات و انتقادات خود را در این خصوص به شورای ترافیک شهرستان منعکس کنند .

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب