نسخه چاپی نسخه چاپی

در گردهمایی ائمه جماعت شهرستان مطرح شد:

معنای باطنی بسیج در لباس‌های خاکی خلاصه نمی شود.


تنکانیوز: سرهنگ حسین محمد رضایی، فرمانده سپاه پاسداران تنکابن ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و پاسداشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان و ایثارگران جنگ تحمیلی و تبریک دهه کرامت و همچنین محکوم شمردن اقدام آمریکایی صیهونیستی در تولید و انتشار فیلم موهن به ساحت پیامبر اعظم (ص)، جنگ امروز را جنگ فرهنگی قلمداد کرد.

وی با اشاره به مرور سوابق غرب در اوایل انقلاب اسلامی و تجهیز ماشین جنگی صدام، ضمن شکست دولت های پشت پرده در جنگ سخت افزاری، تغیر شیوه جنگی به جنگ نرم را مورد یادآوری قرار داد.

رضایی افرود: تقلیل عظمت نظامی جمهوری اسلامی، هدف غرب در دوران دفاع مقدس بوده و همواره در تلاش برای بدنامی برای این نظام اند.

وی با تاکید به تجربه غرب در گسترش فحشا، بی بندوباری و بی دینی در کشور های اروپایی به خصوص در کشوری مانند اسپانیا با سابقه ۸۰۰ ساله پیروی از دین اسلام، امروزه هیچ آثاری از اسلام در این کشور مشهود نمی باشد.

فرمانده سپاه تنکابن با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری، اولویت نظام در مبارزه با تهاجم فرهنگی، ترویج روحیه دینی را تنها راه مقابله قلمداد کرد.

وی معنای باطنی بسیج را در لباس های خاکی و پلنگی خلاصه نکرد و جهاد و تلاش برای دفاع از حیثیت جامعه را از ملزومات اصلی و اهداف اصلی بسیج برشمرد.

وی ضمن اشاره به اینکه امروز کار بسیج انقلاب فرهنگی، اخلاقی و بصیرتی ایست؛ خاطر نشان کرد: تنها یکی از شاخه های فعالیت بسیج نظامی‌گری در دفاع از تمامیت عرضی میهن می باشد.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب