نسخه چاپی نسخه چاپی

نیشدارو 2:

مگه تاکسی متر نداری !!؟ / طنز


.

مگه تاکسی متر نداری !!؟

این عزیزان تنکابنی که بعد از خواندن یادداشت یکی از اعضای شورا و مقایسه ی شهر تنکابن با یکی از قطب های قدر قدرت و قوی شوکت گردشگری کشور، به آن حد از ذوق زدگی رسیدند که عن قریب بود تا از فردای آن روز تقاضای محاسبه نرخ تاکسی های کرایه را با تاکسی متر داشته باشند، حالا اگر هنوز زباله هاشان با روش های سنتی، در ارتفاعات بکر دوهزار دفع شد و روزشمار ساخت یک پل، خاموش شد؛  اشکالی ندارد !!!

.

.

3

 .

چقدر آنلاین !

این اعضای فعال و آنلاین شورای چهارم که این روزها آنقدر به فکر بروز و به ساعت بودن وبلاگ هایشان هستند که بعضاً دیده شده، اخبار و مصوبات جلسه های شورا، بلا درنگ و در حد دقیقه، روی خروجی قرار داده اند. حالا ما هم از این نکته چشم پوشی می کنیم که شاید از فرط چه چیزهای دیگری، در مخابره این اخبار تعجیل شده.

.

g4

.
مرسی به مهندس !!

این مهندس خوش قلب که در روزهای آخر خدمتش ترجیح داد به طور رسمی و البته کتبی، از دنیای حرفه‌ای شهرداری گری تنکابن کناره گیری کند و عرصه را به جوانان پویا و مستعد بسپارد . . .
باشد که دعای خیر جماعتی را هم بدرقه راه خودش کرده باشد !

.

00026

.

ما که امیدواریم . . .

و البته این آقای حسینی جو، شهردار منتخب شورای چهارم تنکابن که امیدواریم از وخامت حال سیستم مدیریت شهری این شهر، به ماه نکشیده فرار را بر قرار ترجیح ندهد، شاید “شهر من، من به تو می اندیشم” دیگری روی شمشادهای حاشیه چشمه کیله نوشته شود.

.

1257.

.

توضیح: مخاطبین گرامی، از این پس می توانند سری یادداشت های طنز پایگاه خبری تنکابن، با نام “نیشدارو” را به صورت هفتگی در شنبه هر هفته از همین طریق دنبال نمایند.

.

م . افشار

.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 07-91-221

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب