نسخه چاپی نسخه چاپی

نصب و راهندازی سیستم تله متری منابع آب شهری


تنکا نیوز: صبح امروز و با حضور حجت الاسلام شاهچراغی، نماینده ولی فقیه در تنکابن، دکتر هاشمی فرماندار ویژه شهرستان، مهندس عرب مقصودی مدیر کل شرکت گاز استان مازندران و جمعی از روسای ادارات شهرستان تنکابن، سیستم مانیتورینگ تله متری منابع تامین آب شرب شهرستان افتتاح و بهره برداری گردید.

طی این مراسم مهندس “مجید عبدالهی”، مدیر آب و فاضلاب شهری تنکابن اظهار داشت: هم اکنون شهرستان تنکابن دارای ۹ چاه تامین آب شرب شهری بوده که طی نصب این سیستم می توان به اطلاعات، اقدامات و نتایج مطلوب، در کمترین زمان ممکن دست یافت.

وی افزود: سیستم تله متری، یک سامانه کنترل و نظارت از راه دور بوده که از آن طریق می توان میزان سطح آب در مخازن تامین، مقدار کلر و املاح آب، قطع و وصل خودکار و از راه دور را در واحد کنترل مرکز آبفا انجام داد.

عبدالهی خاطر نشان کرد: هم اکنون این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیون تومان نصب و راهندازی گردیده و با هدف کلی مدیریت هوشمند منابع تامین آب شرب، آماده بهره برداری قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار تنکانیوز؛ وی تصریح کرد: بزودی سیستم تله متری و کنترل از راه دور شبکه توزیع آب شهری شهرستان تنکابن نصب و راهندازی خواهد شد که طی این اقدام، کنترل جامعتری نسبت به شبکه توزیع آب شرب خواهیم داشت.%خ

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب