نسخه چاپی نسخه چاپی

مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران مطرح کرد

هزینه های مکالمات تلفنی بعد از طرح هم‌کدسازی در مازندران


تنکا نیوز: بهروز باباجانی از پرداخت قبض تلفن ثابت از طریق سامانه گویای ۲۰۰۰ خبر داد و هزینه های مکالمات موبایل و تلفن بعد از طرح همکدسازی را اعلام کرد.

به گزارش تنکا نیوز به نقل از بلاغ، بهروز باباجانی، اظهار داشت: طرح هم‌کدسازی ماه گذشته در استان مازندران اجرایی شده است که قبل از این مشترکین تلفن ثابت از طریق سامانه ۱۸۱۸ قبوض تلفن را پرداخت می کردند.
وی با اشاره به اینکه با اجرای طرح هم کدسازی استفاده از تلفن ثابت در مکالمه بسیار ارزان‌تر است، افزود: بعد از اجرای طرح هم کدسازی در استان و اعلام تعرفه های جدید استفاده از تلفن ثابت در مکالمات، بسیار به صرفه تر و ارزان‌تر برای مشترکین بوده و با کاهش هزینه روبرو هستیم.
مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران بیان کرد: تعرفه یک دقیقه تماس تلفن ثابت در استان ۳۰ ریال بوده که یک ساعت مکالمه از تلفن ثابت به ثابت یک هزار و ۸۰۰ ریال است.
این مسئول با بیان این مطلب که هزینه مکالمه موبایل به موبایل و همچنین موبایل به ثابت ۵۷۰ ریال است، افزود: تعرفه یک دقیقه تماس با تلفن ثابت از هر جای استان مازندران به هر نقطه کشور خارج از استان و همچنین موبایل به ثابت از خارج از استان دقیقه ای ۳۳۰ریال است.
باباجانی ابراز داشت: با فرهنگ سازی استفاده از تلفن ثابت به عنوان شروع ارتباط و مکالمه نه تنها بسیار برای مشترکین به صرفه است بلکه از آسیب های احتمالی استفاده از گوشی تلفن همراه هم در امان خواهیم بود.
وی اذعان داشت: مشترکین برای دستیابی به شماره های جدید هشت رقمی می توانند برقراری ارتباط از تلفن ثابت به یک موبایل شماره جدید را متوجه شوند.
مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران عنوان کرد: مشترکین خارج استانی که خواهان دستیابی به شماره های مورد نظر در مازندران در شهرهای مختلف هستند، در شهر بابل، بابلسر، فریدونکنار، بهنمیر می توانند با دریافت شماره ۰۱۱۳۲۳۳۳۳۳۳ از شماره مورد نظر مطلع شوند.
این مسئول ادامه داد: شهرهای ساری، بهشهر و نکا ۰۱۱۳۳۳۳۳۳۳۳، شهرهای قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ ۰۱۱۴۲۳۳۳۳۳۳، شهرهای آمل، محمودآباد و نور با ۰۱۱۴۳۳۳۳۳۳۳، شهرهای چالوس، رامسر، تنکابن و عباس آباد ۰۱۱۵۲۳۳۳۳۳۳ می توانند برای دریافت شماره های مورد نظر مطلع شوند.
باباجانی با اشاره به سامانه جدید XX88 گفت: مشترکین می توانند برای پرکردن اوقات فراغت و کسب اطلاعت بیشتر در خصوص ادعیه و مناجات، آشپزی، تعبیر خواب، کودکان و چیستان ازسامانه جدید استفاده کنند که به عنوان مثال با شماره گیری۸۸۸۴ می توانند درباره ادعیه و مناجات، ۸۸۸۶ تعبیرخواب، ۸۸۸۳ آشپزی، ۸۸۱۵ تقویم تاریخ، ۸۸۲۴ کودکان و چیستان استفاده کنند.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 07-91-221

یک نظر برای “هزینه های مکالمات تلفنی بعد از طرح هم‌کدسازی در مازندران” نوشته شده است.

  • افشار در ۷:۵۲ , ۲۰ تیر ۱۳۹۶ نوشت:

    با سلام بعرض مسئولین شرکت مخابرات تنکابن وخرم اباد می رساند چرا باید دراین زمانه خیابان برادران شیهد مسلمی واقع در منطقه شهید اباد خرم اباد (قسمت وسط) تلفن نداشته باشند؟؟؟؟؟؟

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب