نسخه چاپی نسخه چاپی

اختصاصی:

پاکسازی جنگل و گردشگاه دوهزار توسط شهروندان تنکابنی


تنکا نیوز: صبح امروز شهروندان تنکابنی بهمت گروهی از فعالین و دوستداران محیط زیست، بخشی از تفرجگاه‌ و جنگل‌های ارتفاعات دوهزار تنکابن را پاکسازی کردند.

به گزارش تنکا نیوز، در این گردهمایی که با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر شهسوار، هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان، جمعی از گروه‌های کوهنوردی، اداره محیط زیست و منابع طبیعی تنکابن و برخی از دیگر فعالین این عرصه برگزار شد، آقایان شهرام لاسمی(عمو قلقلی) و مهران احمدی، از هنرپیشگان محبوب صدا و سیما، بعنوان مهمان ویژه دعوت شده بود.

همچنین طی این برنامه بخش قابل توجهی از گردشگاه‌های دوهزار که دچار آلودگی شدید و تأسف آوری از زباله های رها شده در طبیعت بود، پاکسازی و جمع آوری شد.

علیرضا فلاحتکار، عضو شورای اسلامی شهر شهسوار ضمن اعلام رضایت از روند اجرایی برنامه و همیاری بی‌نظیر شهروندان در آن، اذعان داشت: تلاش و مشارکت اکثریت فعالین محیط زیست در این شهرستان قابل تقدیر بوده و ستودنیست.

رئیس کمسیون محیط زیست، عمران و شهرسازی شورای شهر، جمع‌آوری زباله از محیط زیست را یک خرده فرهنگ بسیار موثر و حائز اهمیت قلمداد کرد و افزود: این حرکت ارزشمند در انظار عمومی نقش به سزایی در شکل‌گیری فرهنگ جلوگیری از آلودگی محیط زیست و رهاسازی زباله در آن خواهد داشت.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 07-91-221

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب