نسخه چاپی نسخه چاپی

اختصاصی:

پل شکسته جانبازان، در اسرع وقت جمع‌آوری خواهد شد


تنکا نیوز: روز گذشته در پی بارش مستمر و چندروزه باران در شهرستان تنکابن و طغیان رودخانه چشمه کیله، پل قدیمی جانبازان این رودخانه تخریب و دارای خسارات جدی شد.
علیرضا فلاحتکار عضو دوره چهارم شورای اسلامی شهر شهسوار در این خصوص به خبرنگار تنکا نیوز گفت: در سنوات گذشته موضوع جمع‌آوری و تخلیه مذکور به دفعات در کمسیون عمران این شورا مطرح شده بود که هر بار بنا به دلایل مختلفی موفق به کسب آرا نمی شد.

وی افزود: به دنبال وقوع سیلاب در رودخانه چشمه کیله و تخریب این پل، صبح امروز اکثریت اعضا شورای شهر به جمع‎آوری و تخیله پل شکسته شده رای دادند.

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر شهسوار همچنین خاطرنشان کرد: این امر در اسرع وقت صورت پذیرفته و شورا تصمیم بر آن داشته که با تلاش در جهت تخلیه و برداشتن باکس‌های سالم مانده از بقایای این پل، آنها را به مناطق نیازمند به احداث پل‌های کوچک منتقل نماید.

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 07-91-221

یک نظر برای “پل شکسته جانبازان، در اسرع وقت جمع‌آوری خواهد شد” نوشته شده است.

  • مریم در ۹:۲۰ , ۱۵ آبان ۱۳۹۴ نوشت:

    متاسفانه این پل از ابتدای ساخت کاملا غیر اصولی  ا متناسب با این رودخانه ساخته شده بود. پل قدیمی شهسوار که قبل از تولد پدرانمون ساخته شده با امکانات بسیار کمتر اون زمان هنوز به خوبیپابرجاست. ولی این پل فقط بودجه رو به هدر داد

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب