نسخه چاپی نسخه چاپی

رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن:

چهارمین دوره مسابقات کشتی آزاد جام بین المللی شهید شیرودی در تنکابن برگزار می شود


تنکا نیوز: رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن گفت: چهارمین دوره مسابقات کشتی آزاد جام بین المللی شهید شیرودی در شهرستان برگزار می شود.

روح الله امین شکوهی در گفتگو با مهر افزود: چهارمین دوره مسابقات کشتی آزاد جام بین المللی سردار شهید شیرودی دوم و سوم آبان ماه سال جاری در سالن ورزشی امام رضا (ع) تنکابن با حضور چهار تیم خارجی ارمنستان، داغستان، گرجستان و عراق و ۱۴ تیم  داخلی و ۱۰ تیم  از استان های صاحب نام کشتی کشورو ۴ تیم از شهرستان تنکابن، برگزار می شود.
شکوهی در ادامه به تشریح برنامه هفته تربیت بدنی پرداخت و گفت: همایش پیاده روی خانوادگی، حضور ورزشکاران در نماز جمعه، همایش جودو کاران، مسابقات تکواندو در دوبخش آقایان و بانوان، دیدار با خانواده های  شهدای ورزشکار ، برگزاری مسابقات  کاراته قهرمانی بانوان کشور و همچنین برگزاری مسابقات والیبال سه جانبه بانوان در دوم و سوم آبان ماه سال جاری از جمله برنامه های هفته تربیت بدنی شهرستان تنکابن است.
وی همچنین از همایش جامعه ورزشی و برگزاری مسابقات کشتی گیله مردی در نشتارود نیز خبر داد و اظهار داشت: خانه کشتی شهرستان تنکابن از جمله پروژه های مهم ورزشی این شهرستان است که با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا بوده و برای تکمیل آن به حدود ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.
رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن در خصوص مشکلات این اداره گفت: کمبود نیروی انسانی کارشناس و نبود اسپانسر های مالی و نبود سالن های ورزشی اختصاصی  از جمله مشکلاتی بوده که ورزش تنکابن با آن دست به گریبان است.
شکوهی در پایان سخنان خود یاد آور شد : ظرفیت  ها و پتانسیل های ورزشی تنکابن  بسیار بالا بوده و در صورت سرمایه گذاری و حمایت ، ورزشکاران تنکابنی مقام های رده بالای ملی و بین المللی  را به خود اختصاص خواهند داد.
استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 07-91-221

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب