نسخه چاپی نسخه چاپی

اختصاصی:

کاراته‌کا تنکابنی به نشان طلای مسابقات اصفهان دست یافت+عکس


تنکا نیوز: در هجدهمین روز از بهمن ماه، سیزدهمین دوره مسابقات سبک‌های آزاد به منظور انتخاب تیم ملی برای اعزام به مسابقات ژاپن که در اوایل سال آینده برگزار می‌شود، انجام که طی آن ابوذر طالقان غفاری در وزن مثبت ۹۰ کیلوگرم با غلبه بر حریفان خود موفق به کسب نشان طلا و دستیابی به امتیاز حضور در تیم ملی کاراته شد.

به گزارش تنکا نیوز، تیم برگزیده هیئت کاراته استان مازندران که در این دوره با حضور آقایان محمد شعبانی نژاد و فرشید صلح جو(۶۰-)، یاسر گلیج و فرشاد رهبر(۷۰-)، سید حسین میر سعید قاضی(۸۰-)، هادی قربانی و سید مجتبی دژپسند(۹۰-) و ابوذر طالقان غفاری، مجید محمودی، عباس عسگریان و علیرضا بزرگی (۹۰+) شرکت یافته بود، توانست با مدال آوری ۴ بازیکن به مقام سوم تیم دست پیدا کند.

لازم به ذکر است در این سری از مسابقات انتخابی تیم ملی، اساتید علیرضا فلاحتکار و حمید نامدارشاهی از استان مازندران به قضاوت بازی‌ها پرداخته اند.

همچنین از جمله شرکت کنندگان تیم مازندران می توان به کسب مقام نخست توسط طالقان غفاری، نشان نقره توسط قربانی و تصاحب مدال برنز مشترک توسط آقایان محمودی و دژپسند اشاره داشت.

 

** تیم تحریریه پایگاه خبری تحلیلی تنکابن_تنکانیوز ضمن عرض تبریک این افتخار ارزشمند، آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای ایشان را دارد. **

 

 

 

6

4

5

3

2

1

 

 

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 07-91-221

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب