نسخه چاپی نسخه چاپی

کارشکنی اصلاح طلبان، علیه اصلاح طلبان + جوابیه


تنکا نیوز: یکی از اعضا شورای هماهنگی اصلاح طلبان سه شهرستان غرب مازندران طی اظهاری دلیل لغو سخنرانی دبیرکل حزب اصلاح طلب ندای ایرانیان در تنکابن را عدم هماهنگی عنوان کرد.

در روزهای گذشته، حزب ندای ایرانیان طی خبری، حضور و سخنرانی مجید فراهانی، دبیرکل این حزب در شهرستان تنکابن در جهت موازی با تصمیمات اخذ شده شوراهای هماهنگی تنکابن، رامسر و عباس آباد مبنی بر حمایت احزاب و جبهه اصلاح طلب از یکی از نامزدان انتخابات مجلس را منتشر کرد، اما پس از گذشت دو روز، خبر تکمیلی لغو سخنرانی فراهانی در تنکابن برروی تلکس های خبری و شبکه های اجتماعی، مخابره شد.
موضوع فوق نیز در حالی صورت گرفت که مسئول اجرایی این سخنرانی از فراهم بودن کلیه بسترهای لازم از سوی حزب ندا سخن می گفت و در مقابل عضو شورای هماهنگی اصلاح طلبان تنکابن، دلیل این لغو را عدم هماهنگی لازم عنوان می کرد و از برپایی این مراسم در روز چهارشنبه بدون حضور دبیرکل در مکانی دیگر سخن می گفت.
حال که تا به این لحظه اعضای ستاد این کاندیدای مورد حمایت جامعه اصلاح طلبان، گزینه مناسب تری را به جهت ایراد سخنرانی معرفی نکرده اند، رد مشارکت یک حزب دیگر در همایش، زمزمه هایی از تمایل اصلاح طلبان نسبت به تکروی در اجرای مراسم را به میان آورده است.

حزب ندای ایرانیان از جمله احزاب اصلاح طلب کشور بوده که از ماه های گذشته فعالیت خود را در زمینه های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و . . . در منطقه آغاز نموده و مورد توجه ویژه اقشار جوانان نیز قرار گرفته است.

——————————-
همچنین دبیر حوزه تنکابن، رامسر و عباس آباد حزب ندای ایرانیان، طی جوابیه ای صبح امروز ۵ اسفند ماه اعلام کرد:

حزب ندای ایرانیان در همان ابتدای  کارزار انتخابات با رصد تحولات منطقه به شناسایی کاندیدای نزدیک به جریان اصلاحات پرداخت و با اعلام نتایج شورای نگهبان جناب آقای دکتر شریعت نژاد را به عنوان تنها کاندیدای مورد حمایت انتخاب کرد. در همین راستا نیز برنامه های حمایتی خود را تدوین نمود.
لزوم همکاری جریانات و احزاب فعال بر کسی پوشیده نیست و حزب ندای ایرانیان نیز خواهان همکاری همه جانبه با جریانات همسو می باشد. همچنین لازم میدانم خبر منتشر شده درباره اختلاف بین اصلاح طلبان را تکذیب کرده و تغییر برنامه همایش صرفا به دلیل ناهماهنگی بوده است و حزب ندای ایرانیان و شورای اصلاح طلبان تنکابن هیچ مشکلی نداشته و همچنین حزب ندای ایرانیان مصادره به مطلوب این مساله را از طرف جریانات رقیب در شبکه های مجازی تایید نمیکند و همه جریانات را به تقوا فرا می خواند.

شایان جاوید میلانی – دبیر حوزه تنکابن،رامسر و عباس آباد حزب ندای ایرانیان

استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع «تنکا نیوز» مجاز است.

کانال خبری تنکانیوز در  تلگرام

کد نویسنده: 24-391-07

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

پایگاه خبری تحلیلی شهرستان تنکابن © ۱۳۹۷ - ۱۳۹۱
هرگونه کپی برداری از مطالب، تصاویر و عناوین موجود در تنکانیوز منوط به ذکر منبع، بلامانع می باشد.
توسعه پوسته: تیم طراحی و توسعه تنکاوب